вересень, 2018

13вер(вер 13)09:0015(вер 15)18:00Хакатон “STEM: гендерно-чутливий підхід до навчання у школі”

Деталі події

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в рамках ініціативи #ДівчатаSTEM та Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні запрошують вчителів STEM-предметів* реєструватися для участі у Хакатоні «STEM: гендерно-чутливий підхід до навчання у школі». Партнери – ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради.

* STEM-предмети – це фізика, хімія, математика, інформатика, біологія, технології, географія.

Саме вчителі вперше знайомлять школярів та школярок зі світом STEM-дисциплін і здатні заохотити їх обирати інженерні та технічні спеціальності у майбутньому. Дівчата і хлопці мають рівні можливості в опануванні STEM-дисциплін та професій, і тут не має бути жодних гендерних стереотипів.

Ми віримо, що об’єднавши найбільш вмотивованих вчителів з усієї країни на хакатоні «STEM: гендерно-чутливий підхід до навчання у школі», ми знайдемо шляхи зацікавлення учнів у вивченні STEM-предметів та виборі STEM-професій без гендерних стереотипів. А сучасна українська освіта отримає інноваційні рішення, які сприятимуть росту зацікавленості дітей і, зокрема, дівчат до наукових спеціальностей, а також використовуватимуться навіть поза межами освітнього процесу.

Якщо Ви викладаєте у школі або позашкільному закладі один зі STEM-напрямів, обожнюєте свій предмет і хочете, щоб іще більше хлопців та дівчат вступали на технічні спеціальності, тоді – реєструйтесь до участі у Хакатоні і, можливо, саме Ви станете автором цих унікальних інноваційних рішень для України та виграєте гроші на реалізацію своїх проектів. Призовий фонд (1-3 місця) становить 25000 грн, 15000 грн та 10000 грн відповідно. Бонус – усі відібрані учасники Хакатону отримають квитки для відвідування унікального фестивалю науки і техніки Interpipe TechFest 2018 (15-16 вересня, Дніпро).

Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування протягом події та днів проведення Інтерпайп фестивалю. Також ми обіцяємо круту локацію, неймовірних спікерів, менторів та цінні призи, в тому числі і призовий фонд Хакатону, можливість відвідати Interpipe TechFest та розповісти про розроблені ідеї під час фестивалю.

До участі запрошуються вчителі математики, фізики, інформатики, хімії, біології, географії та технологій. Для участі потрібно:
1. Зареєструватися особисто до 5 вересня 2018 включно – https://goo.gl/forms/ygbZtPhJhdjBqxzC2
2. В реєстраційній формі описати свою мотивацію, а також – як саме Ви залучаєте учнів, а особливо дівчат до STEM (на основі Вашої відповіді на це питання – буде здійснюватися відбір).
3. Очікувати на результати 7 вересня 2018 на сайті: csr-ukraine.org та на facebook-сторінці Дівчата STEM(facebook.com/divchatastem)! Відібрані вчителі отримають персональне запрошення для участі у Хакатоні на вказану під час реєстрації електронну адресу.
4. Взяти участь у Хакатоні 13-14 вересня.
5.     Презентувати розроблені рішення 15 вересня у лекторії Interpipe TechFest та виграти призи.

Участь безкоштовна. Реєстрація – https://goo.gl/forms/ygbZtPhJhdjBqxzC2!

З будь-яких питань щодо проекту звертайтесь до Каріни Семенко: ks@csr-ukraine.org, 044-292-02-48

Час

13 (четвер) 09:00 - 15 (субота) 18:00

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X