квітень, 2018

24кві10:0018:00Конференція дівчат для дівчат «STEM: Досліджуй. Змінюй. Надихай»

Деталі події

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та Ініціатива #ДівчатаSTEM запрошують ДІВЧАТ від 14 до 24 років на першу конференцію дівчат «STEM: Досліджуй. Змінюй. Надихай». Партнер програми – компанія SAP Ukraine.

Ти знаєш, що таке STEM? Це – твоя зацікавленість наукою, технологіями, інженерією та математикою. А ти знаєш, що у цих галузях є свої стереотипи в школі та університеті?

Стереотип 1: «STEM – не дівчача справа, тому йди на гуманітарну спеціальність. STEM заважає створити сім’ю, займатись своєю зовнішністю або стати власницею бізнесу»

Таке іноді говорять вчителі або батьки. Так, розуміємо: після таких слів, важко заявити про свої уподобання. Ніби й відчуваєш, що математика, фізика, хімія – це твоє, але слова інших змушують думати інакше. А ще – у колі твоїх друзів, жодна дівчина не обирає ці так звані «чоловічі» спеціальності. Тому, з’являються сумніви:  може й справді обирати іншу спеціальність?

Стереотип 2: «STEM – це для чоловіків, тому що з тобою, на STEM спеціальностях, навчаються тільки чоловіки»

Таке трапляєтьсяJ, а іноді викладачі наголошують на тому, що «дівчатам ще не ставили гарні оцінки», і ти знову сумніваєшся: чи правильну спеціальність ти вибрала.

Стереотип 3: більше жодних стереотипівJ

Тобі, твоїм друзям, батькам і вчителям подобається STEM, і ти точно хотіла би обрати професію в цих сферах.

Якщо тобі знайомі такі стереотипи або тобі просто подобається STEM, то Ініціатива #ДівчатаSTEM запрошує тебе на Конференцію дівчат, які, як і ти, зацікавлені в науці, технологіях, інжинірингу та математиці. Дівчата розкажуть, чому вони обирають STEM, як побороти стереотипи, як розвивати свої власні навички і присвятити себе тому, що подобається, а також як… Досліджувати себе та нові можливості, Змінювати себе і оточення, та Надихати інших. Ми впевнені, ти познайомишся з мегацікавими дівчатами, знайдеш класних подруг та дізнаєшся про програму #ДівчатаSTEM (і можливо, візьмеш участь в ній у цьому році).

Ми чекаємо на Тебе! Реєструйся: https://goo.gl/forms/bUpe8R2cOihoZafd2

Маленька порада: обов’язково розпиши свою мотивацію! Цей критерій буде важливим для організаторів, щоб вирішити, чи запросити саме Тебе. Можливо, твоїй мотивації ще потрібно сформуватися, і тоді – чекаємо тебе наступного року!

Якщо виникнуть питання, дзвони: Оксана Ізакова, координаторка напряму STEM Центру «Розвиток КСВ»: stem@csr-ukraine.org, 044-292-02-48

***

Дівчата STEM — це проект, спрямований на подолання гендерних стереотипів при виборі професії, а також на підвищення віри  дівчат у власні здібності та можливість побудувати STEM кар’єру в Україні.

Топ-20 жінок STEM – це унікальна спільнота жінок в Україні, які зробили успішну кар’єру в науково-технічній сфері, організована Центром «Розвиток КСВ». Серед них топ-менеджери IT і технічних компаній, науковці, представники Міністерств, ВУЗів і громадських організацій.

SAP — один зі світових лідерів на ринку корпоративних додатків, компанія SAP допомагає організаціям будь-якого розміру і спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Будь то допоміжні служби або рада директорів, склад або магазин, настільні або мобільні додатки – рішення SAP дозволяють підвищити ефективність взаємодії окремих співробітників і організацій в цілому, сформувати глибоке розуміння бізнесу і створити конкурентну перевагу.Детальніше: http://www.sap.com

Час

(вівторок) 10:00 - 18:00

Локація

Київ

Організатор

Центр "Розвиток КСВ"

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X