лютий, 2018

15лют(лют 15)00:0005бер(бер 5)00:00НАБІР ШКІЛ НА НОВИЙ РІК ПРОЕКТУ «STEM: ПРОФЕСІЇ МАЙБУТНЬОГО» В КИЄВІ

Деталі події

Протягом 3х років 1180 учнів шкіл міста Києва взяли участь у проекті «STEM[1]: професії майбутнього». Учні 10-х класів відвідали захоплюючі заняття з інформатики, фізики, біології та хімії, побували на великому хімічному заводі, наукових лабораторіях та позмагались у  STEM-квесті. Дівчата, які брали участь в проекті, зустрічались з успішними жінками, які зробили кар’єру в науці або технічних професіях. Проект допоміг багатьом учасникам визначитись з професією, дізнатися більше про майбутнє розвитку ІКТ, мікроелектроніки, біології та хімії, а також про роботу в компаніях.

З 29 січня 2018 року розпочинається прийом заявок від шкіл міста Києва на участь у новому році проекту «STEM: професії майбутнього» у новому форматі. Школярі працюватимуть над створенням експонатів для першого в Україні СТЕМ музею за підтримки відомих СТЕМ компаній.

 Ми пропонуємо учням 10-х класів?

  •  лекції під час візитів замінюються менторськими консультаціями провідних фахівців компаній партнерів та розробкою школярами експонатів, для першого в Україні СТЕМ-музею;
  • компанії організовують ознайомчу зустріч заняття в офісі компанії, де школярі можуть задати питання, що стосуються майбутнього експонату та познайомитись з діяльністю компанії;
  • компанії надають ментора для команди, яка працює над одним експонатом;

Вчителі:

  • участь у проекті допоможе підвищити інтерес учнів до таких дисциплін як фізика, інформатика, хімія, біологія, роботехніка;
  • отримають інформацію від провідних фахівців і компаній, які зможуть використовувати у викладанні фахових предметів та застосувати на практиці вже під час роботи команди над експонатом.

Як школі стати учасником проекту?

Для участі у відборі необхідно подати електронну заявку з відеороликом про вашу ідею стем експонату для музею, заявку можна завантажити на сайті Центру «Розвиток КСВ» www.csr-ukraine.org або отримати посилання, написавши повідомлення на електронну пошту stem@csr-ukraine.org.

Електронну заявку необхідно заповнити до 5 березня 2018 року включно.

Експертне журі з представників компаній-партнерів відбере 20 шкіл для участі у проекті. Про результати відбору буде оголошено 01 березня 2018. Учні працюватимуть над експонатом під менторством компаній партнерів, роботи буде презентовано на фінальному заході – СТЕМ фест 17 травня 2018, а переможці будуть нагороджені цінними призами. Правила Проекту «STEM: ПРОФЕСІЇ МАЙБУТНЬОГО» в Києві.

З будь-яких питань щодо участі у проекті, звертайтесь до Оксани Ізакової за телефоном (044) 292 02 48 або пишіть на email stem@csrukraine.org


[1] Акронім STEM  слугує  для позначення науки (Science), технології  (Technology),  інженерного проектування (Engineering) та математики  (Mathematics)

Час

лютий 15 (четвер) 00:00 - березень 5 (понеділок) 00:00

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X