квітень, 2019

20кві10:0018:00Онлайн-хакатон з фінансової грамотності для студентів ЗВО «Грошофаги та як їх приборкати?»

Деталі події

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» і журнал Future в рамках проекту «Фінансова грамотність для студентів неекономічних спеціальностей», за підтримки партнерів Райффайзен Банк Аваль, Кредобанк, МетЛайф, EY, Amway і Національного Банку України оголошують про старт Всеукраїнського онлайн-хакатону з фінансової грамотності “Грошофаги та як їх приборкати?”. Такий онлайн-хакатон проводитиметься вперше з метою освіти, підвищення інтересу молоді до теми фінансової грамотності та створення інноваційних рішень щодо ефективного управління особистими фінансами.

Так хто ж такі ці загадкові “грошофаги”? Це саме вони вперто витирають дірки у ваших кишенях! Це через них ви частенько знаходитесь у стані “дотягнути до стипендії”!

Це вони не дають вам дружно жити зі своїм бюджетом, ламають всі фінансові плани і, можливо, навіть втягують у боргові ями, з яких ох як не просто вибратись!

Тож, пропонуємо разом розібратися з цим шкідливим явищем 😉 Бо одна голова – добре, а п’ять – ще краще!

А якщо додати ще поради досвідчених у фінансовій галузі менторів, то у “грошофагів” не буде жодних шансів, якими б страшними вони не були!

Запрошуємо студентів ЗВО очної форми навчання, усіх спеціальностей та курсів до участі в онлайн-хакатоні!

Реєструватися необхідно командами – мінімум 5, максимум 7 осіб. Для реєстрації команди прохання заповнити форму за цим посиланням https://forms.gle/aYzwx1LrrXN1DywG7

Серед усіх зареєстрованих команд буде відібрано 10, котрі стануть учасниками онлайн-хакатону. Тож, аби вас обрали, будь ласка, уважно заповніть реєстраційну форму і напишіть таку мотивацію, щоб не залишити невдачі жодних шансів 😉

Реєстрація триває з 08 квітня по 15 квітня 2019р. включно.

Про результати відбору команд на онлайн-хакатон буде повідомлено 17 квітня 2019 р.

Дата проведення онлайн-хакатону – 20 квітня 2019 р.

На онлайн-хакатоні на вас чекають: інтрига інтелектуальної боротьби, брейнштормінг, можливість розробити класний проект, лайфаки та поради від досвідчених менторів фінансової галузі, та звісно ж, приз – запрошення на фінальний захід у Києві “Сніданок з журналістами”, де ви представите свій проект, а також екскурсія до Національного Банку України та Музею грошей.

Все, що потрібно для участі – це команда друзів, комп’ютер з виходом в інтернет та нестримне бажання побороти своїх “грошофагів” раз і назавжди!

Детальні умови конкурсу читайте у Положенні.

З будь-яких питань щодо участі, звертайтесь – b2u@csr-ukraine.org, тел. (044) 292 02 48, Тетяна Дубинка

Час

(субота) 10:00 - 18:00

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X