жовтень, 2017

10жов10:0018:00ФОРУМ «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ» У ХАРКОВІ

Деталі події

Ви активна молода людина віком 18-25 років з Харкова чи Харківської області? Маєте бажання дізнатись про актуальні можливості для молоді, розвинути свої навички та реалізувати кар’єру в Україні? Тоді реєструйтесь на Форум «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ», що пройде 10 жовтня 2017 року в м. Харків в рамках ініціативи “УКРАЇНСЬКИЙ ПАКТ ЗАРАДИ МОЛОДІ-2020″.

Форум збирає молодь та місцевих роботодавців і включатиме презентації актуальних кар’єрних можливостей, практичні майстер-класи від HR компаній, дискусії щодо пріоритетів у виборі першої роботи та спільний пошук WOW-рішень у співпраці бізнесу і молоді.

Організатори Форуму: Міністерство молоді та спорту України та Центр «Розвиток КСВ», за фінансової підтримки Фонду народонаселення ООН.

Інформаційні партнери: Харківська обласна громадська організація “МИР”, Молодіжна рада при Харківському міському голові та Харківський обласний центр молоді.

Зареєструватися потрібно до 3 жовтня 2017 року. На основі заповненої реєстраційної форми до участі у форумі буде відібрано найбільш активних  представників молоді Харкова та Харківської області. Обраним учасникам буде повідомлено про рішення та деталі щодо проведення Форуму до 6 жовтня 2017 року.

Посилання на реєстрацію – https://goo.gl/forms/xnJhuoNbeHxxgUvh1

Участь у Форумі безкоштовна.

Організатори відшкодовують витрати на проїзд.

Основні критерії відбору учасників: мотивація та інтерес до співпраці з компаніями.

З  питань щодо реєстрації та Форуму пишіть: Тарас Деркач, Центр “Розвиток КСВ”, td@csr-ukraine.org, (044) 292 02 48.

Чекаємо на Ваc! Не пропустіть свій унікальний шанс!

***

Український Пакт заради молоді-2020 – це продовження загальноєвропейської ініціативи. Підписуючи документ, топ-менеджери компаній зобов’язалися сприяти створенню мінімум 300 партнерств між бізнесом та освітнім сектором і забезпечити 10 000 місць для стажування та першої роботи молоді до 2020 року.

На сьогодні Пакт підписала 63 компанії з 7 міст УкраїниСеред перших підписантів Пакту – компанії «Нестле», «Байер» в Україні, «МетЛайф», «ДТЕК», «Київстар», Кока-Кола Беверіджиз Україна», «КПМГ» в Україні, «Сингента» в Україні, «Укртелеком», «EY» в Україні, група компаній «1+1 медіа». У планах Пакту на 2017 рік: залучення нових компаній, створення як мінімум 25 партнерств і 2500 місць для стажування та першої роботи, розробка керівництва для компаній з працевлаштування молоді, створення Національного плану дій — програми спільних дій органів державної влади щодо працевлаштування молоді.

Час

(вівторок) 10:00 - 18:00

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X