FUTURE OF WORK: у Києві незабаром відкриється інтерактивна виставка для молоді

Майбутнє роботи. Що стоїть за цими словами? Космічні готелі, IT-генетика, science-мистецтво? Приходь на виставку Future of Work та дізнавайся, яка робота майбутнього на тебе чекає та як до неї підготуватись.

Це унікальна національна інтерактивна виставка для молоді про майбутнє роботи 2030 в Україні, яка пройде офлайн у Києві! Вона об’єднує молодь, освітні заклади, бізнес та державні органи.

Future of Work це:

 • Інформативно та інтерактивно.
 • Безкоштовно та відкрито.
 • Безпечно та інклюзивно.

Коли: з 22 липня по 1 серпня

Де: Культурний центр «Арт-Братислава», вул. Олександра Архипенка, 5 (метро Оболонь), м. Київ

Час: з 10:00 до 20:00

Вхід вільний за попередньою реєстрацією, яка вже незабаром буде відкрита!

Виставка Future of Work – це твій GPS-навігатор, який проведе у місце, де можна прочитати про майбутнє ринку праці, протестувати його та підготуватись до нього.

Локації виставки:

 • Стенди з цікавими фактами про майбутнє роботи, технологічні експонати та інсталяції
 • Кар’єрні консультації з особистого професійного розвитку
 • Онлайн-лекції, тренінги та майстер-класи від українських компаній
 • Гейміфіковані практичні офлайн-події

Ти зможеш не тільки почути, а й дослідити майбутнє в інтерактивному форматі. GPS проведе тебе по чотирьох блоках, на яких ти дізнаєшся:

 • Як обрати професію, та якою буде освіта майбутнього
 • Про навички майбутнього та прокачаєш їх одразу ж на місці
 • Які зміни чекають на галузі та професії у 2030 році
 • Як виглядатиме робоче місце майбутнього

А ще, зможеш зробити фото з друзями на крутих фотозонах, зайнятися йогою, чи помедитувати, та подивитися кіно про майбутнє!

Запрошуємо тебе у яскраву подорож під назвою Future of Work, яка буде сповнена вражаючих відкриттів!

Контактна особа: Олександра Гондюл, 068 356 49 07, oh@csr-ukraine.org

Виставку Future of Work реалізовують Career Hub і Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” в межах програми “Мріємо та діємо”. Програма “Мріємо та діємо” впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Партнери: Міністерство молоді та спорту України, Міністерство освіти і науки України.

Інформаційний партнер: Або – Агенція медійного росту

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). 

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X