Сучасні навички, глобальні тренди, нетворкінг та корисні призи: як реалізовувалась лідерська програма Ferrexpo Streamers

Впродовж листопада-грудня 2021 року, Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” спільно з Career Hub та компанією Ferrexpo реалізовували програму для підлітків Ferrexpo Streamers і допомагали 300 підліткам з усієї України дізнатись більше про сучасні тренди та прокачати навички майбутнього!

На участь у програмі зареєструвались 538 молодих людей з 23 областей України, віком від від 9 до 20 років. Відбір пройшли 300 учасників/ць, а до фіналу дійшли 126 підлітків. 

Олена Кондратюк, Начальниця відділу проєктів КСВ, ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат», компанія Ferrexpo: “Кілька тижнів ми провели разом з надзвичайними підлітками з усієї України. Це вже другий проєкт з нашого боку і ми не будемо на цьому зупинятись, адже ми дійсно зацікавлені у розвитку підростаючого покоління, тому ініціюємо такі проєкти з особистого розвитку, які будуть виходити за межі шкільної програми. Невдовзі багато молодих людей будуть обирати свою професію майбутнього і ми сподіваємось, що отримані знання та навички під час програми стануть корисним стартом, адже програма Ferrexpo Streamers охопила різноманітні теми і софт скіли, які будуть потрібні підліткам на будь-якій роботі в майбутнього, і для нас цінним є цей внесок. Якісне навчання – набагато ближче, ніж здається, головне шукати можливості, бути відкритими до нового та вірити, що разом ми можемо все”.

Тарас Деркач, керівник Career Hub, ГО “Центр “Розвиток КСВ”: “Разом з компанією Ferrexpo ми досягаємо крутих результатів, адже круті результати показують самі учасники та учасниці програми. Сучасна молодь надзвичайно креативна, самобутня, і з дуже прогресивними ідеями, що було помітно по виконанню домашніх завдань. Молодь хоче розвиватись, проявляє свою індивідуальність і пропонує нестандартні рішення, що не може не надихати. Впевнені, що в майбутньому випускників та випускниць програми будемо запрошувати розповідати уже власні історії успіху, і сподіваємось, що лідерська програма стала однією з можливостей, що на це вплинули”. 

Лідерська програма Ferrexpo Streamers включала 8 креативних та практичних воркшопів, що допомагають краще розібратись в сучасних тенденціях, вдосконалити навички, на практиці застосувати отримані знання та поспілкуватись з українськими експертами та експертками. 

Які тренди та технології змінюють світ розповідав Віктор Єгоров, старший партнер ТОВ “Qweedo Robotics”, засновник науково-дослідної лабораторії Мехатроніки та робототехніки MiRONAFT FabLab,  доктор технічних наук, в.о. провідного наукового співробітника НАН України Інституту телекомунікацій та глобального інформаційного простору.

Про креативне мислення та методики його розвитку поділився Віталій Фасоля, тренер творчих станів, дослідник та популяризатор креативного мислення, засновник культурно-освітнього проєкту з розвитку креативного мислення в Україні «Креативна Країна».

Уляна Бонцьо, тренерка ораторської та акторської майстерності, психологиня, режисерка, акторка, поділилась досвідом з підлітками про те, як впевнено виступати перед аудиторією та робити яскраві презентації. 

Більше про соціальні мережі та як цікаво вести блог у них розповіла Оля Пташка, ТікТок ведуча hromadske. 

Фінансові тренди, можливості заробітку та особливості розвитку фінансової грамотності висвітлила підлітками Олеся Заворотило, профорієнтологиня для дорослих та підлітків, авторка програми «Профорієнтація – усвідомлений вибір для кращого майбутнього», фахівчиня із фінансової грамотності, авторка настільних ігор, навчальних програм та тренінгів з фінансів тощо. 

 

Актуальними лайфхаками та рекомендаціями, як управляти своїми емоціями, поділилась Дана Константинова, психологиня, тренерка з розвитку емоційного інтелекту, засновниця табору Emotions Camp. 

 

Змінювати світ на краще та ставати еко-френдлі мотивувала молодь Тетяна Гусар, Амбасадорка Національної молодіжної ради України з Цілей Сталого Розвитку, депутатка Кременчуцької районної ради, випускниця міжнародної школи з прав людини. 

 

Тенденції майбутнього роботи, найважливіші навички 2030 та поради, як обрати професію майбутнього та почати готуватись до нього вже зараз розкрили Олександра Гондюл, координаторка напряму Future of Work в Career Hub, Центр “Розвиток КСВ”, та Анастасія Голотенко, кар’єрна консультантка, психологиня, координаторка спільноти Career Hub, Центр “Розвиток КСВ”. 

У молоді була можливість поставити усі хвилюючі питання спікерам/-ками, неформально поспілкуватись з іншими учасниками/-цями та за присутність і виконання домашніх завдань отримати круті призи.  

  • 50 фіналістів, що набрали найвищі бали, отримають онлайн-сертифікати на корисні технічні девайси в Rozetka
  • 14 найкращих отримають доступ на весь рік до платформи EduFuture 7W, що включає унікальні інтегровані кейс-уроки для розвитку своїх навичок
  • 3 переможці програми, які набрали максимальний бал та перемогли у фінальному квізі отримають круті набори для блогерів

Анна Бажан, учасниця програми: “Я вже другий раз беру участь у Ferrexpo Streamers, і як і перший раз, маю дуже багато позитивних емоцій та нових знань завдяки крутим спікерам та корисній інформації”

“Цей місяць я провів з користю. Дізнався багато нового і цікавого. Мені з самого початку хотілося виграти набір для блогера, адже саме блогерство мене зараз цікавить. Але серед таких талановитих однолітків – це було не просто. Я вважаю, що всі всі всі є переможцями. Я не вірив, що зможу перемогти, але вчився, робив всі домашні завдання, розкривав свої думки, і зрештою ввійшов в топ-3 фіналістів. Сьогодні офіційно мій самий щасливий день за останній місяць. Дякую організаторам і спікерам!”, – поділився враженнями фіналіст програми Дмитро Захаренко

Учасники та учасниці програми дуже позитивно відгукнулися про програму та очікують на її продовження та пропонують на майбутні воркшопи розвинути теми майбутніх професій, трендів майбутнього, гендерної рівності, підприємництва та проєктного менеджменту. 

***

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). Детальніше: www.csr-ukraine.org

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Детальніше: www.careerhub.in.ua

Ferrexpo – швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Основною діяльністю компанії є виробництво і експорт високоякісних залізорудних окатків, які використовуються у виробництві сталі. Ferrexpo є найбільшим виробником і експортером окатків серед країн колишнього СРСР. Поточні виробничі активи – Полтавський і Єристівський ГЗК. У 2020 р. Компанія виробила 11,2 мільйона тонн залізорудних окатків. Основними споживачами продукції є сталеливарні підприємства з Австрії, Німеччини, Японії, Південної Кореї, Тайваню, Китаю, Словаччини, Чехії, Туреччини, В’єтнаму, а також США. Акції Ferrexpo котируються на основному майданчику Лондонської фондової біржі під тікером FXPO. Додаткову інформацію можна знайти на сайті www.ferrexpo.com

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X