Ferrexpo Streamers: вебінари для підлітків про сучасні професії та навички

Хочеш бути в тренді професій і навичок майбутнього? Цікаво спробувати самостійно створювати креативний контент і вести власний блог? Тоді цей проєкт саме для тебе!

Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” спільно з Career Hub та компанією Ferrexpo запрошують підлітків з Полтавської області до участі у проєкті Ferrexpo Streamers, який допоможе прокачати топові навички сучасної молоді!

Коли: з 12 по 26 травня 2021 року

На тебе чекає програма з п’яти інтерактивних вебінарів:
● Як вибрати професію майбутнього
● Як розвинути креативність
● Як робити вражаючі фото на смартфон
● Як спілкуватися ефективно і переконати будь-кого
● Як вести блог і соцмережі яскраво та безпечно

У програмі заходів спілкування з крутими експертами та експертками, практичні вправи для прокачування навичок, а також яскраві призи для найактивніших учасників та учасниць!

Участь безкоштовна за умови реєстрації та мотивації.Реєструйся до 6 травня включно за цим посиланням https://forms.gle/HAPRj6X1AJB3jNaU7 та очікуй на запрошення вже 7 травня 2021 року.

Літо наближається! Прокачай себе та проведи його яскраво!

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). 

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. 

Ferrexpo – залізорудна компанія з активами в Україні. Основною діяльністю компанії є виробництво і експорт високоякісних залізорудних окатків, які використовуються у виробництві сталі. Ferrexpo є найбільшим виробником і
експортером окатків серед країн колишнього СРСР. Поточні виробничі активи – Полтавський і Єристівський ГЗК. У 2020 р. Компанія виробила 11,2 мільйона тонн залізорудних окатків. Основними споживачами продукції є сталеливарні підприємства з Австрії, Німеччини, Японії, Південної Кореї, Тайваню, Китаю, Словаччини, Чехії, Туреччини, В’єтнаму, а також США. Акції Ferrexpo котируються на основному майданчику Лондонської фондової біржі під тікером FXPO. Додаткову інформацію можна знайти на сайті www.ferrexpo.com. Залучайтесь до нашої стипендіальної програми для молоді. 

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X