Більше 500 молодих людей долучилося до онлайн-марафону “Мрій. Плануй. І не гальмуй!”

Центр «Розвиток КСВ», Career Hub та Фонд ООН у галузі народонаселення за підтримки Міністерства молоді та спорту України підбили підсумки всеукраїнського челендж-марафону для молоді “Мрій. Плануй. І не гальмуй!”

Організатори отримали 579 заявок на участь у Марафоні від молоді зі всієї України, і після трьох тижнів плідної роботи нагородила найактивніших 100 учасників. 

Протягом 3 тижнів учасниці та учасники читали корисні матеріали в Телеграм-каналі, відвідували зустрічі з експерткою марафону Юлією Павловою, а також виконували 5 челенджів щотижня. Все, аби розвивати емоційний інтелект, навички планування та працевлаштування.

Перший тиждень був присвячений девізу “МРІЙ”

Молодь вчилася визначати свої бажання, розвивати емоційний інтелект,  долати стрес та вигорання. 

Другий тиждень пройшов під гаслом “ПЛАНУЙ”

Адже одних мрій, на жаль, недостатньо. В рамках тижня молодь дізналася про різні техніки планування, з’ясувала, які цінності є важливими для них та мають лежати в основі кожної цілі. 

Завершальний третій тиждень і найголовніше – “І НЕ ГАЛЬМУЙ”

Молодь розвинула навички працевлаштування, отримала список рекомендацій із тайм-менеджменту та налаштувалася на втілення всіх своїх мрій та планів.

Кожен тиждень організатори доповнювали теоретичні матеріали списками книг, фільмів та додатків, які допомагають молоді досягти запланованого та на здаватися!

Найактивніші учасниці та учасники дійшли до фіналу та отримали круті призи!

1 місце – Юрій Рибчук, м. Кам’янка, Черкаська обл. 

2 місце – Богдана Нечай, м. Сміла, Черкаська обл. 

3 місце – Юлія Гаврилюк, м. Луцьк, Волинська обл.

4 місце – Хонг Чау Лонг Ле, м. Маріуполь, Донецька обл.

5 місце – Анастасія Ткачук, с. Селище, Тиврівський р-н, Вінницька обл.

6 місце – Олена Тарчинець, м. Вінниця

7 місце – Олександр Цвик, м. Київ 

8 місце – Валерія Гуцалюк, м. Львів 

9 місце – Сюзанна Дзедзіц, м. Київ 

10 місце – Єлизавета Танасюк, смт Донське, Донецька обл.

Трійка переможців виграла круті смарт-годинники. ТОП-10 – функціональні вайт-борди та планери, які допоможуть їм у досягненні їх цілей. А ТОП-100 учасниць/-ків виграли футболки, блокноти та еко-ручки! 

Учасники та часниці поділилися відгуками про Марафон:

“Я дуже рада, що взяла участь у цьому челенджі і отримала багато нових знань, вражень, та розібралась у питаннях про освіту, саму себе та життя загалом”, – зазначила Анна Цвяк, учасниця марафону.

Валерія Гуцалюк, фіналіста марафону наголошує: “Можу офіційно заявити, що ці три тижні – період замріяності й важливих роздумів про майбутню кар’єру”.

“Дякую організаторам за структурованість і дуже багато корисної інформації. Для себе я виявив багато важливих моментів, з’ясувати які я хотів, але постійно відкладав” – ділиться Олександр Цвик, фіналіст марафону.

———

Career Hub – експертна платформа Центру “Розвиток КСВ” з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Серед основних напрямів діяльності: розробка буклетів та уроків про кар’єру для школярів “Карта професій“, ініціатива Пакт заради молоді-2020, програма розвитку навичок Skills Lab та надихаючі проєкти для школярів та молоді на тему планування кар’єри.

CSR Ukraine, Центр “Розвиток КСВ” – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності. Центр щорічно проводить масштабні дослідження з корпоративної соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері розбудови потенціалу молоді, гендерної рівності та репродуктивного здоров’я. Агенція працює у 150 країнах світу, а в Україні з 1997 року. Спільно з партнерами ми створюємо умови, щоб кожна молода людина могла на повну реалізувати свій потенціал, вела здоровий спосіб життя, знала свої репродуктивні права і брала активну участь у своїй громаді. Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Слідкуйте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X