Підсумкове опитування Пакту заради молоді за 5 років

Шановні компанії-підписанти Пакту!

Минуло вже майже п’ять років від створення Українського Пакту заради молоді-2020 і за цей час ми заручились підтримкою більше 140 компаній та партнерських організацій. Центр «Розвиток КСВ», Міністерством молоді та спорту України та Фонд ООН у галузі народонаселення дякують Вам за підтримку і віру в цю важливу ініціативу!

Ми розуміємо, що в умовах пандемії компанії зіткнулися з викликами у реалізації програм для молоді, однак завдяки вашій активності за 5 років ми разом допомогли розпочати кар’єру понад 40 тисячам молодих людей по всій країні! Наша ініціатива була визнана однією з кращих практик в рамках Європейського Пакту, а також одним із кращих прикладів реалізації Цілі сталого розвитку №8 на глобальному рівні.

Представники Кабінету Міністрів України, профільних Міністерств та агенцій ООН в Україні очікують на фінальні результати ініціативи Пакту заради молоді-2020, які ми представимо вже у серпні 2020 року. З нагоди Міжнародного дня молоді ми плануємо підвести підсумки Пакту, відзначити найактивніші компанії, а також спільно перепідписати наші зобов’язання до 2025 року.

Запрошуємо вас пройти підсумкове опитування Пакту та поділитися важливими змінами у вашій компанії з моменту підписання. Ваші практики надихнуть інші компанії розвивати та працевлаштовувати молодь, а також будуть перекладені англійською та поширені серед представників уряду і міжнародних партнерів.

Чекаємо на Ваші відповіді до 30 липня 2020 року (включно).

Щиро дякуємо за підтримку та спільні зусилля!

Підсумкове опитування «Вплив Пакту заради молоді-2020»

  • Про компанію

  • Вплив Пакту заради молоді-2020

  • Наприклад: розвинули HR-бренд, відкрили нові програми практики, стажування, вдосконалили політики зайнятості, впроваджуємо дуальну освіту.
  • Опишіть зміни у політиці компанії, втілені внутрішні та зовнішні програми для молоді, участь у заходах для молоді тощо. По можливості вкажіть назви реалізованих проектів та програм, їх результати, а також надайте посилання на них.
  • Опишіть зміни у політиці компанії, втілені проекти і програми спільно із закладами освіти (ЗВО та ЗПТО). По можливості вкажіть назви цих програм, їх результати, а також надайте посилання на них.
    Презенацію концепції Пакту-2025 ви можете пререглянути за посиланням нижче.
X