Французькі компанії приєдналися до Пакту заради молоді

26 квітня в рамках Ярмарку вакансій «Франція в Україні» відбулася церемонія урочистого підписання Пакту заради молоді – 2020 французькими компаніями, які працюють на території України. Ініціатори підписання Центр “Розвиток КСВ” та Міністерство молоді та спорту України, організатор заходу — Франко-українська торгово-промислова палата. 

Від сьогодні до Пакту приєдналися ще дві провідні компанії АЛД Автомотів Україна та IMERYS (Ватутінський комбінат вогнетривів), які будуть сприяти впровадженню європейських підходів щодо працевлаштування української молоді. Крім того компанія Danone Ukraine, яка раніше підписувала пакт від імені одного з підприємств у Кременчуці приєдналась на рівні вищого керівництва.

Участь у церемонії взяв державний секретар Міністерства молоді та спорту Олег Немчінов. Він подякував за актуальну ініціативу Центру “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності”, Фонду народонаселення ООН в Україні та усім компаніям-підписантам.

“Ми зберігаємо Україну як молоду країну. І, зокрема, завдяки Пакту заради молоді-2020 у дівчат та юнаків буде багато шансів для самореалізації. Саме спільними зусиллями надається допомога молоді в набутті відповідних знань та умінь для отримання гідної, цікавої роботи.” – наголосив Олег Немчінов.

За бажання приєднатися до ініціативи та зусилля щодо успішного працевлаштування молоді в Україні подякував координатор Пакту, представник Центру “Розвитор КСВ” Тарас Деркач.

“Український Пакт заради молоді-2020 став продовженням загальноєвропейської ініціативи. Підписанти Пакту мають на меті відігравати активну роль у вирішення проблеми освіти та працевлаштування молодих людей в Україні. За два роки Пакт підписали 89 компаній з 11 міст Україні. Створено близько 400 партнерств із освітнім сектором та понад 13 тисяч місць для стажування і працевлаштування молоді.” – зазначив Тарас Деркач.

З вітальними словами виступили Президент Франко-української торгово-промислової палати Жан-Поль Пьотровскі, директор СЕО компанії АЛД Автомотів Україна Пєр-Владимир Жоліо, керівник департаменту управління персоналом Ватутінського комбінату вогнетривів Наталія Пюстонен та генеральний директор Danone Україна Наталі Алькєр.

Минулого року Український Пакт підписали десять французьких компаній. А саме: Beten ingenierie, Bomond Group, Credit Agricole Bank, Global Distribution Ukraine, Mazars Ukraine, Servier Ukraine, Leroy Merlin, Auchan, UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP та Danone.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X