Реєструйтесь на безкоштовні кар’єрні консультації онлайн від Career Hub

Career Hub запрошує всіх охочих пройти безкоштовну кар’єрну консультацію онлайн у вересні 2020 року! Ми прагнемо допомогти впоратись зі стресом, переоцінити свої здібності та побачити нові можливості кар’єри в умовах стрімких змін на ринку праці.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/tUuQ5vhH7XN4zmD16. Після реєстрації протягом тижня з вами зв’яжеться консультантка, і ви зможете визначити зручний час для онлайн-консультації.

Консультації будуть проводити фахівці з досвідом роботи в HR, психологічного консультування, коучингу або соціальної роботи. Методика консультування побудована з урахуванням передового світового досвіду та особливостей ринку праці України. 

Запити, які допоможуть вирішити консультанти:

  1. Профорієнтація та зміна сфери професійної діяльності.
  2. Пошук роботи, зміна місця роботи, працевлаштування після довгої перерви.
  3. Розвиток кар’єри, збільшення заробітної плати, початок власної справи.
  4. Кар’єрні кризи (втрата балансу між роботою та особистим життям, професійне вигорання, втрата сенсу роботи та задоволення від неї, конфлікти з керівництвом та колегами, вихід на пенсію тощо).

Організатор програми кар’єрних консультацій – платформа Career Hub від експертної організації Центр “Розвиток КСВ” в рамках курсу навчання “Станьте кар’єрними консультантами”

Довідки за телефоном +38 097 840 04 46 та електронною поштою nk@csr-ukraine.org

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X