Два дні в Одесі на виставці Future of Work: бери участь у безкоштовній програмі

Запрошуємо активну молодь з усіх регіонів України відвідати національну інтерактивну виставку Future of Work в Одесі. Це можливість дізнатися, які професії та галузі будуть в тренді, як зміниться ринок праці до 2030 року та чому нестандартне мислення змінить майбутнє.

Молодим людям, які опишуть свою мотивацію відвідання виставки, ми оплатимо проїзд до Одеси і назад, проживання та харчування.

Коли: 18 та 19 вересня з 10:00 до 18:00
Де: Одеська кіностудія, Арт-центр Віри Холодної (м. Одеса, Французький бульвар, 33)

Виставка Future of Work в Одесі це:
– інформативні стенди

– інтерактивні інсталяції

– безкоштовні кар’єрні консультації

– практичні офлайн-події

– нетворкінг

– яскраві фотозони иа футуристичний квест

Події, в яких ти зможеш взяти участь і поділитись власним баченням майбутнього роботи:

18 вересня (субота)

11:00-12:00 – Воркшоп “Future of Work: як підготуватись до змін в Україні”

15:00-17:00 – Майстерня майбутнього “Мріємо та діємо” – розробка спільних інноваційних рішень від стейкхолдерів (бізнес, молодь, освітяни, державний та громадський сектори)

19 вересня (неділя)

11:00-12:00 – Тренінг “Майндфулнес для досягнення work-life balance”

15:00-16:30 – Практикум “Співбесіда майбутнього: виклики та можливості”

16:30-18:00 – Святкове закриття виставки і нетворкінг

На виставці ти зможеш надихнутися майбутнім роботи та вже з новими ідеями повернутися до свого міста/селища/села, аби поділитись результатами та досвідом з іншими, провести власний воркшоп, лекцію, чи круглий стіл.

Проїзд, проживання та харчування буде забезпечено організаторами.

Заповни анкету до 10 вересня 18:00 і чекай зворотню інформацію.

Реєстрація за посиланням: http://future.careerhub.in.ua/

Контактна особа: Олександра Гондюл, кураторка виставки Future of Work, oh@csr-ukraine.org , +380683564907.

Виставку Future of work  організовують Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network. 

Партнери: Міністерство молоді та спорту України, Одеська обласна державна адміністрація

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X