Розпочато набір учасників/ць на Хакатон Future of Work “Твоє професійне майбутнє в Долині”

Ти молода людина і прагнеш самореалізації? Бажаєш розвивати свою громаду? Шукаєш перше робоче місце в громаді і не знаєш, що для цього зробити? Або ти працюєш з молоддю у закладі освіти чи в молодіжному просторі і тобі не байдуже майбутнє молодих людей у твоїй громаді? Хочеш впроваджувати сучасні підходи та інструменти з профорієнтації, які працюють?

Якщо твоя відповідь “ТАК” хоча б на одне з питань, тоді поспішай та реєструйтеся на Хакатон Future of Work, тема якого – “Твоє професійне майбутнє в Долині”, що відбудеться вже 27-29 січня 2022 року. Хакатон організовують Career Hub і Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” в межах програми “Мріємо та діємо”.

Партнери проєкту: Долинська міська рада, Молодіжна Рада Долини, Відділ молодіжної політики Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради

Хакатон – це майданчик для створення інноваційних практичних рішень у вигляді міні-проєктів здаля професійного розвитку місцевої молоді через співпрацю активної молоді, бізнесу, місцевої влади, молодіжних центрів та закладів освіти.

Триденний Хакатон включатиме:

  • сесії дизайн-мислення,
  • чек-пойнти з менторами
  • майстер-класи щодо тенденцій майбутнього роботи, навичок ефективної презентації, проєктного менеджменту тощо.

Хто може стати учасником/цею?

  • представники/ці закладів освіти
  • молодіжні організації та молодіжні центри
  • центри зайнятості
  • активна молодь віком від 14 років, що цікавиться професіями майбутнього, хоче знайти себе на ринку праці та бере участь у прийнятті рішень в громаді

Формат: 27-29 січня, з 10:00 до 19:00, офлайн.

Участь у Хакатоні безкоштовна за попередньою реєстрацією до 23:59 16 січня 2022 року. Кількість учасників обмежена.

Форма реєстрації за посиланням: https://forms.gle/UrU4hfcdQLgm8B3K6

Під час Хакатону молодь реалізує власні проєкти, які допоможуть їх громаді стати успішною, а молодим людям знайти нові шляхи для розвитку та кар’єрного зростання.

Усі учасники/ці отримають круті подарунки та сертифікати, а команда-переможець матиме можливість реалізувати проєкт в громаді завдяки менторській, матеріальній та комунікаційній підтримці від Організаторів.

З деталями Хакатону можете ознайомитись за посиланням: https://cutt.ly/aUao0j3

Контактна особа – Олександра Гондюл, координаторка напряму Future of Work, oh@csr-ukraine.org , +380683564907.

Хакатон Future of work організовують Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X