В Одесі відкрилася виставка про майбутнє роботи Future of Work

У четвер, 16 вересня, в Одесі, відбулося урочисте відкриття виставки для молоді Future of Work. Захід проходитиме з 16 по 19 вересня. 

Національна інтерактивна виставка для молоді Future of Work, що проходить в Арт-центрі Віри Холодної в Одеській кіностудії – це безкоштовний захід, що об’єднує молодь, державний і громадський сектор, заклади освіти та роботодавців в одному місці, щоб з’ясувати, яким буде майбутнє роботи 2030 та всім підготуватися до змін. 

Future of Work

З вітальним словом на заході виступив Тарас Деркач, координатор платформи Career Hub, Центр «Розвиток КСВ»:

“На прикладі технологій, цікавих інтерактивів та фактів з дослідження – виставка Future of Work допомагає молоді підготуватись до майбутнього, яке чекає на неї через 10 років. Платформа Career Hub вже понад 5 років на практиці допомагає молоді розвивати кар’єру в Україні. Тож ми зробили виставку не тільки інформативною, а й максимально практичною. Приходьте, і переконайтеся в цьому самі”.

Марина Попатенко, заступниця Міністра молоді та спорту України, долучилася до заходу онлайн. Вона зазначила, що виставка – це унікальна нагода познайомитися з різноманіттям практик, оволодіти необхідними компетенціями та дізнатись про тренди майбутнього. Вона зазначила, що виставка  Future of Work – це дороговказ для молоді, аби бути успішними на українському ринку праці в 2030-му році.

До привітання з нагоди відкриття виставки в Одесі долучилася Таїса Абозіна, заступниця директора Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації: “Сьогоднішній захід – це погляд у майбутнє. Виставка дає нові знання та можливості. Молодь може почитати стенди із фактами з дослідження про майбутнє роботи, зрозуміти до чого саме готуватися та рухатися в майбутнє із впевненістю”. 

Після цього Олександра Гондюл, менеджерка напряму Future of Work платформи Career Hub, Центр «Розвиток КСВ», презентувала результати дослідження «Future of Work 2030: як підготуватись до змін в Україні», які стали інформаційною основою заходу.

Аби розповісти про важливу роль об’єднання стейкхолдерів заради підготовки молоді до майбутнього роботи, на відкриття також запросили представників/ць бізнес-партнерів виставки.

Інна Васіна, менеджерка з організації навчання “Укртелеком”, відмітила, що в своїй компанії вони вже впроваджують тренди майбутнього, мотивують своїх працівників та працівниць навчатися та розвивати необхідні навички.

“Ми доносимо цінність постійного навчання до своїх співробітників/ць. Ми всі – а саме бізнес, держава, освітяни – повинні прикладати зусилля, щоб донести до молоді те, що потрібно постійно вдосконалюватись. Це допоможе їм правильно обрати свій професійний шлях”, – розповіла Інна Васіна.

“Серед навичок, які будуть в тренді – це креативність, лідерство, емоційний інтелект. Це можливість працювати з людьми, розуміти їхні потреби, мотивувати та надихати їх. Не менш важливе і аналітичне мислення, вміння швидко вирішувати проблеми і генерувати ідеї. Про це все молодь може дізнатися на виставці Future of Work. І саме це допоможе їм підготуватись до майбутнього роботи” – вважає Наталія Боднар, хедхантерка, Альфа-Банк Україна

Після офіційної частини менеджерка напряму Future of Work провела кураторську екскурсію, а виставка відкрила двері відвідувачам та відвідувачкам. Тож до кінця тижня на Future of Work можна дізнатися, які професії зникнуть, як перекваліфікуватися, щоб бути успішними, як виглядатиме робота у 2030-му році, спробувати себе в ролі пілота, художника та хірурга у віртуальній реальності, пройти безкоштовну кар’єрну консультацію та визначитися з професією, поспілкуватися з роботодавцями та освоїти практики для балансу робота-життя.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації http://future.careerhub.in.ua

Де: Одеська кіностудія, Арт-центр Віри Холодної (м. Одеса, Французький бульвар, 33)

Коли: 16 вересня – 19 вересня з 10:00 до 18:00

Виставку Future of work  організовують Міністерство молоді та спорту України, Одеська обласна державна адміністрація, Career Hub та Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо». 

Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network. 

Бізнес-партнери: Укртелеком, Альфа-Банк. 

Медіапартнери: Mind.ua, CreativityUA, Соцпортал. 

Інформаційні партнери: America House Odesa, БУР Одеса, ФРІ Одеса, Молодіжна рада при Одеському міському голові, Isobar Ukraine. 

Тематичні партнери: ROBOCODE, VR Avatar, Музей цікавої науки, FabLab Mironaft, Setstud, Одеський обласний центр зайнятості.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X