Гебхард Рогенхофер: Відповідальна місія агробізнесу – нагодувати населення планети

Гебхард Рогенхофер, генеральний директор компанії «Syngenta» в Україні, 53 роки, австрієць з українською душею, 29 років у компанії «Syngenta»

Чому потрібно працювати в Агро секторі?

Агроіндустрія  – насправді цікава і творча робота, яка приносить не лише  задоволення від повсякденної праці, а й можливість змінити і покращити якість життя людей у всьому світі.  Адже саме ми, аграрії, насамперед відповідальні за те, наскільки якісні продукти, що ми споживаємо, і як зробити так, щоб кожен міг задовольнити свої потреби у достатньому і здоровому харчуванні.

Що можете порадити молоді?

Можливості кар’єрного розвитку а агросекторі  – неосяжні. Головне – не зупинятися у власному пошуку інтересів та викликів у межах агронауки та сумісних дисциплінах, залишатися відкритими та дослуховуватись до порад більш досвідченіших експертів. Потреба в спеціалістах агросектору була і завжди залишатиметься актуальною. Немає сумнівів у тому, що достойну кар’єру можна побудувати і за межами великих міст, у сільській місцевості, якщо ви  справжні фахівці сільськогосподарської справи. Сумлінне навчання і бажання експериментувати обов’язково принесуть позитивні результати у майбутньому.

Що для вас в роботі найбільш цікаво, що драйвить щодня?

Мені дуже подобається працювати в Україні. З одного боку,  тут чимало викликів і непередбачуваностей , але з іншого –   саме це дозволяє агробізнесу винаходити нові підходи до ведення с-г діяльності, удосконалювати технології та формувати ринок в цілому. Не менш важлива складова мого особистісного «драйверу» – це чудова команда зацікавлених у своїй справі людей. Мені пощастило. Бажаю, щоб пощастило і вам!

Топ 5 переваг роботи в агробізнесі на думку Гебхарда:

  1. Невичерпне коло можливостей професійного розвитку
  2. Відповідальна місія бізнесу – нагодувати населення планети
  3. Цікава робота, яка може забезпечити гідну фінансову винагороду
  4. Стабільність працевлаштування в агросекторі – навіть у часи економічного спаду
  5. Тісний зв’язок із природою

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X