В Харкові вперше відбувся форум щодо партнерства бізнесу і молоді

Харків, 10 жовтня – відбувся Форум «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ» в рамках ініціативи «Українського Пакту заради молоді-2020» (надалі – Пакт). Організатори: Мiнiстерство молоді та спорту України, Центр «Розвиток КСВ», Фонд Народонаселення ООН в Україні за підтримки Молодіжної ради при харківському міському голові та Харківської громадської організації «Мир».

Метою Форуму є налагодження діалогу між компаніями та активною молоддю, обмін знаннями та досвідом про кар’єру від компаній до молоді.

В рамках заходу компанії «Artjoker», «A-level», «Freshline» та «Sphere» приєдналися до Пакту заради молоді. Таким чином на сьогодні вже 67 компаній з різних міст України підписали цей документ і зобов’язались: створити 10 000 місць для стажування і 300 нових партнерств між бізнесом і молоддю.

Перед учасниками виступили поважні гості. Заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема поділився власним кар’єрним досвідом та закликав молодь починати працювати якомога раніше. Заступник Харківського міського голови у справах сім’ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко розповів про активну харківську молодь і актуальні виклики перед якими вони опинилися, а представник Фонду народонаселення ООН в Україні Сергій Велігодський виголосив промову щодо важливості вирішення проблем працевлаштування молоді як рушійної сили розвитку країни.

Учасники пройшли майстер-класи на теми лідерства, самопрезентації та успішного працевлаштування від провідних HR-менеджерів Анастасії Тільцевої (Lifecell), Юлії Заболотної (Nestle) та Віталія Шеіна директора «Академії твого розвитку».

Для молоді Харкова Тарас Деркач, координатор Career Hub Центру «Розвиток КСВ» вперше презентував унікальний блокнот «Автостопом по кар’єрі», виданий за підтримки Фонду народонаселення ООН в Україні. Він допомагатиме молодим людям свідомо оцінити власні пріоритети, вимоги професійної сфери та ефективно запланувати подальший кар’єрний розвиток.

Під час дискусії на тему критеріїв вибору першого робочого місця молоді люди в першу чергу встановили такі пріоритети: розвиток співробітників, умови роботи, оплата праці, гнучкий графік та цінності компанії.

Для місцевих роботодавців було презентовано посібник «Бренд роботодавця: практичне керівництво для компаній з працевлаштування та здоров’я молоді», а компанії «EY», «Lifecell» та «Nestle» розповіли про власні проекти.

Молодь поділилась враженнями від Форуму, зазначивши, що захід допоміг набути потрібних навичок, дізнатися про можливості та вимоги роботодавців до молодих спеціалістів, а, завдяки блокноту «Автостопом по кар’єрі», ефективно планувати майбутній професійний розвиток.

Захід в Харкові став четвертим із серії регіональних форумів «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ», що до кінця 2017 року пройде у Луцьку. А вже у грудні планується всеукраїнська підсумкова конференція «CAREER TALKS» у Києві.

Деталі щодо Форуму: Тарас Деркач, Центр «Розвиток КСВ», td@csr-ukraine.org, (044) 292 02 48, (093) 440 50 28

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X