Група психологічної підтримки для українців, які прагнуть адаптуватися в умовах невизначеності

Емоційна стабільність і підтримка це про стійкість і підвищення адаптивності: в житті, в стосунках з людьми, в професійному просторі. Процес працевлаштування в нинішніх реаліях  не з простих, і внутрішньо-переміщенним українцям, і тим, хто постраждав від війни, слід бути готовими до нього психологічно. Опанувавши емоції і потурбувавшись про себе, людині справді легше працевлаштуватися. Саме тому, експертна платформа Career Hub від Центру “Розвиток КСВ” в рамках проєкту “СпівДія Працевлаштування”, за участі кваліфікованих фахівчинь з ментального здоров’я, вирішили створити простір довіри і безпеки для українців у вигляді Онлайн-групи психологічної підтримки.

Для кого група:

  • для внутрішньо-переміщених українців, які просто зараз у пошуку роботи
  • для українців, які постраждали від війни і відчувають потребу у підтримці

Що отримають учасники:

  • кваліфіковану підтримку від професіоналів у пізнанні себе, своїх емоцій, мотивів і прагнень
  • обговорення проблем та знаходження шляхів їх вирішення у безпечних та конфіденційних умовах 
  • розвиток необхідних навичок для подолання труднощів при зіткненні з новими життєвими обставинами і вимогами
  • поради щодо професійної адаптації та мотивації за кризових обставин.             

Ведучі групи психологічної підтримки: 

Анастасія Глазкова психологиня, кризова консультантка, консультантка гарячих ліній підтримки ментального здоров’я.

Анастасія Голотенко  психологиня, фахівчиня з психологічної підтримки в ситуаціях вимушеного переселення.

Місце зустрічі: платформа Zoom. 

Коли: щосереди о 18:30.

Форма реєстрації за посиланням  https://forms.gle/Zx6gB29owGbk5aiy5

З початку повномасштабного вторгнення Career Hub провели 10 таких онлайн-групи для українців, на яких кожен учасник міг змогу виговоритись і почути думки інших без засудження. Хтось отримав досвід підтримки та прийняття, хтось повернув  собі стан усвідомленості  і почав рухатися далі. Можна із впевненістю сказати, що такі зустрічі зараз є досить результативними для всіх: і для тих, хто шукає роботу, і для тих, хто готовий її надати.Тож якщо ви відчуваєте, що потребуєте допомоги та консультацій щодо того, як подолати страх змін і непередбачуваності, як легше переживати кризові моменти, як позбутися стресу, відновитися і налаштуватися на активне життя і роботу, то радо запрошуємо на Групи психологічної підтримки! 

Проєкт “СпівДія Працевлаштування”, організований волонтерською Р2Р-платформою СпівДія у партнерстві з експертною платформою Career Hub від ГО Центр «Розвиток КСВ» за підтримки Європейського Союзу #EU4Youth Entrepreneurship and Employment, Міністерства молоді та спорту України у межах програми «Мріємо та діємо» – це благодійний проєкт з кар’єрного консультування, який об’єднує потреби бізнесу в пошуку нових співробітників та українців, які втратили роботу через війну. Тобто людям, що постраждали внаслідок війни, пропонують допомогу у знаходженні роботи в нових для них містах, консультацію щодо резюме та співбесіди і підтримку під час усього процесу працевлаштування, в тому числі психологічну. В проєкт також активно залучають українських підприємців, які переїхали разом зі своїм бізнесом до нового регіону і втратили частину команди, або просто шукають нових працівників

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Платформа кар’єрного розвитку Career Hub допомагає визначитись із вибором професії і планувати майбутню кар’єру, отримати якісну освіту для професійної самореалізації, розвивати професійні та м’які навички, а також підготуватись до роботи майбутнього.

Проєкт “СпівДія Працевлаштування” реалізується за підтримки Європейського Союзу #EU4Youth Entrepreneurship and Employment, Міністерства молоді та спорту України, спільно з Центром  “Розвиток КСВ” та експертною платформою Career Hub у межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network. 

 

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X