HR-Директорка Nestlé про зміни, які створюють майбутнє

З 22 липня до 1 серпня в Культурному центрі «Арт-Братислава» проходить перша інтерактивна виставка для молоді «Future of Work» про майбутнє роботи. 

Виставка поєднує онлайн та офлайн заходи, тренінги та дискусії, інтерактивні стенди, безкоштовні кар’єрні консультації, креативні локації та фотозони. Крім того, на заході можна побачити та власноруч потестити прототип космічного супутника, екзоскелет, що допомагає рухатися людям з інвалідністю, пристрій, що перетворює монітор на інтерактивну дошку, а ще — експонати з лего.

Бізнес-партнером виставки Future of Work стала компанія Nestlé — одна з найбільших компаній світу у сфері виробництва продуктів харчування, напоїв та кормів для тварин, яка представлена у 186 країнах, а 270 тисяч співробітників працюють для досягнення спільної мети Nestlé — розкривати цінність продуктів харчування та покращувати якість життя сучасного та майбутніх поколінь.

В Україні Nestlé розвиває свій бізнес понад 26 років та представлена наступними категоріями: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи, вермішель), дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корми для домашніх тварин і відома такими локальними й міжнародними брендами як ТМ “Мівіна”, ТМ “Світоч”, ТМ “Торчин”, NESCAFÉ, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat.

Наталі Філоненко, HR-Директорка Nestlé: «Зміни — це основний закон життя. Вміння швидко адаптуватися та впроваджувати нові ідеї та інновації в постійно змінному середовищі допомагають створювати майбутнє. Постійне вдосконалення, пошук нових можливостей і головне — талановита молодь з її безмежними та сміливими ідеями — наше джерело натхнення та рушійна сила. В Nestle ми віримо, що успіх компанії в її людях і як би не плинув час і не змінювалися професії та робота в майбутньому, тільки разом ми можемо досягнути найкращих результатів!»

Виставку «Future of Work» реалізують Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується  IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток КСВ» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Національні партнери: Міністерство молоді та спорту України, Міністерство освіти і науки України. Бізнес-партнери: OLX Україна, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Альфа-Банк, Nestlé, ELEKS, Нова пошта. Медіапартнери: Na chasi, Mind.ua, INSCIENCE, CreativityUA, Соцпортал. Інфопартнери: Або – Агенція медійного росту, America House Kyiv, AIESEC in Kyiv, Твій простір можливостей, БУР, Українська асоціація студентів, Українська асоціація молодіжних рад.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). 

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X