Інсайти для успішної кар’єри. Підсумки конфенції Career Talks 2.0 у Києві

1 березня у Києві в рамках ініціативи Пакту заради молоді-2020 відбулась всеукраїнська конференція «Career Talks 2.0: навички для успіху», що дала відповідь на питання, які вміння визначають успіх молодої людини на кар’єрному шляху та як їх розвивати. Організатори: Центр «Розвиток КСВ» та Career Hub. Генеральний партнер: АТ «Райффайзен Банк Аваль».

Партнери заходу: iHUB Kyiv, ПАТ «Укртелеком», Кока-Кола Беверіджиз Україна та Міністерство молоді та спорту України. Партнер трансляції – I-UA.TV. Екологічний партнер – Центр управляння відходами.

Понад 120 молодих дівчат і хлопців з різних регіонів дізналися про найбільш актуальні ідеї, тренди та поради з розвитку навичок та кар’єри від ТОП-менеджерів компаній, організацій та державних органів.

Учасники також отримали можливість виграти корисні книги, які були рекомендовані спікерами з їх особистими автографами. Молодь наголосила на важливості подібних заходів, що допомагають свідомо оцінити власні перспективи розвитку в кар’єрі та розвинути навички для успішного працевлаштування.

Посилання на запис трансляції заходу: https://bit.ly/2EMZfGd. Фотозвіт події – https://bit.ly/2UiIMyL

До вашої уваги вісім інсайтів від спікерів Career Talks 2.0:

СПРАВЖНІ ЛІДЕРИ ВІДПОВІДАЮТЬ ЗА СВІЙ ВПЛИВ НА СВІТ 

Марина Саприкіна, керівниця Центру «Розвиток КСВ» розповіла про сталий розвиток та про те як повинен мислити справжній лідер. Цілі сталого розвитку ООН – 15-річний план розвитку світу, цей план може стати реальністю тільки тоді, коли кожен докладеться до його виконання. До реалізації Цілей сталого розвитку докладаються міжнародні організації, бізнес, громадські організації та фонди, проте питання реальності цього плану розв’язує кожен з нас. Проведіть тиждень не купуючи пакети, відмовтесь від пластикових соломинок, ставтесь відповідально до свого одягу та життя, вимагайте від уряду визначення конкретних шляхів реалізації глобальних цілей.

НЕ ПРИБУТОК ФОРМУЄ ЦІННОСТІ, А ЦІННОСТІ ФОРМУЮТЬ ОСНОВИ СТАЛОГО ПРИБУТКУ

Володимир Лавренчук, голова правління «Райффайзен Банк Аваль» представив своє бачення лідерських навичок в сучасному світі. Основа всієї вашої діяльності — ваші цінності, вони повинні супроводжувати вас на роботі та в особистому житті. Тому визначте їх і прямуйте до великого майбутнього. Володимир закликав молодь не просто мріяти, а мріяти масштабно і крокувати до цієї мрії величезними кроками.

ПРАВИЛЬНИЙ ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТ – ОСНОВНА СКЛАДОВА УСПІХУ

Анна Дерев’яненко, виконавча директорка Європейської Бізнес Асоціації, розповіла про те як досягти успіху в житті та бізнесі. Анна порадила правильно організовувати свій час, за допомогою пріоритезації завдань. Встановіть список пріоритетних напрямків вашої діяльності та складіть план їх розвитку, головне, отримуйте насолоду від вашої діяльності. Вчіться кожного дня з кожної розмови, з кожної дії, та з кожної помилки, намагайтесь отримати більше інформації та цікавтесь всім, що вас оточує.

АНАЛІЗУЙТЕ ТА МИСЛІТЬ ПОЗА АЛГОРИТМАМИ

Кирило Гончарук, ІТ-директор компанії “Укртелеком”, розповів студентам про основні тенденції розвитку ІТ-сфери та основні навички для успіху цифровому світі. Сьогодні ІТ-сфера перестає бути вузькопрофільною сферою і стає частиною роботи кожного з нас. Основна навичка успішного спеціаліста – вміння аналізувати, адже перебуваючи у високотехнологічному просторі дуже важливо комплексно підходити до вивчення інформації. Для того, щоб завжди залишатися затребуваним спеціалістом намагайтесь розбиратись у всьому і розуміти основи, адже окрім спеціалізованих знань ще потрібно бути обізнаним у навколоінформаційному просторі.

ПОГАНА НОВИНА: ВЧИТИСЬ ДОВЕДЕТЬСЯ ПОСТІЙНО

Юлія Бориско, ведуча Телевізійної служби новин на 1+1, розповіла про розвиток творчої особистості та медіаграмотність. Ми не знаємо, яким буде телебачення через 2-5 років, тому найголовніше залишатися креативним і динамічним, адже зараз світ рухається швидше ніж будь-коли. Це стосується не тільки медіасфери, ми живемо у світі, який стрімко розвивається, тому тільки трансформуючись разом з ним можна досягти успіху. Співпраця і постійний розвиток себе – шлях успішної людини.

ЖИТТЯ – ЦЕ НЕ СПРИНТ. ЦЕ МАРАФОН.

Дмитро Подолєв, засновник мережі іHUB, розповів про те, як працювати ефективніше. Успішні люди – не обов’язково найталановитіші або найрозумніші, а найефективніші. Головне – правильне планування та здоров’я. Працювати по 14 годин — не ефективно. Ви не робот, ви не машина. Є певна кількість годин, коли ви можете працювати ефективно. Важливо займатися спортом. Без спорту ефективність роботи мозку падає. Спати дуже важливо і треба спати мінімум 8 годин. Якщо ви будете недосипати, то до 40-50 років у вас підвищаться шанси на серйозні хвороби (рак, діабет). Швидкість мислення, творче мислення теж будуть дуже низькими.

КОМАНДА – ОСНОВНА СКЛАДОВА УСПІХУ ПРОЕКТУ

Олександр Ярема, заступник Міністра молоді та спорту України поділився секретами управління проектами. Для успіху команда є дуже важливою. Для стійких результатів також необхідна довіра в команді, наполегливість, розуміння цілі. Важливо, щоб особистості в команді могли знаходити спільну мову. Потрібно бути простішим, відкритішим і розуміти, що ти, маючи свої цілі, повинен враховувати й інші. І тоді це буде справді крута, успішна команда. Для натхнення важливо жити в оточенні собі подібних та постійно вчитися.

СТУКАЙТЕ В УСІ ДВЕРІ

Ксенія Бєлкіна, співзасновниця компанії Cardiomo на  Career Talks 2.0: навички для успіху розповідала про комунікацію та просування свого бізнесу. Стукайте в усі двері і будьте готові до відмов, адже світ відкритий. Подавайте заявки на гранти та шукайте можливості для реалізації проекту усюди. Найважливіше для комунікації – це чесність. Будьте чесними з командою та інвестором, бережіть свою репутацію завжди.

Дивіться більше на каналі Career Hub

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X