Твоє майбутнє у гірничодобувній галузі (Карта професій)

Дана публікація є керівництвом для підлітків, які прагнуть свідомо обирати майбутню професію, а також для батьків та вчителів, які допомагають молоді у професійному самовизначенні. У буклеті описано сучасний стан розвитку гірничодобувної галузі в Україні, викладено інформацію про основні професійні напрями, вимоги до знань та навичок. Також буклет містить інформацію про те, як розвивається кар’єра у різних спеціалістів цієї сфери, та корисні поради від топменеджерів.

У публікації використано матеріали провідної гірничо-металургійної компанії України «Метінвест Холдинг», яка стала партнером проекту «Карта професій».

©Центр «Розвиток КСВ», 2019

Це видання видано Центром «Розвиток КСВ» у рамках проекту «Карта професій» за фінансової підтримки компанії «Метінвест Холдинг». Зміст публікації є виключною відповідальністю Центру «Розвиток КСВ» та не обов’язково відображає точку зору вказаної вище компанії. Забороняється відтворення будь-якої частини цієї публікації в будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання в будь-який інший спосіб без відповідного посилання на оригінальне джерело.

ЗАВАНТАЖИТИ БУКЛЕТ

Деркач Т. Л., Саприкіна М. С. Твоє майбутнє в гірничодобувній галузі. — К.: Видавництво «Юстон», 2019. — 68 с.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X