На груповій кар’єрній консультації розповіли, як зіпсувати резюме та провалити співбесіду

Учасники та учасниці другої групової консультації для молоді «Як не влаштуватися на роботу: шкідливі поради для твоєї користі» від Career Hub і програми «Мріємо та діємо» дізнались, що потрібно зробити, щоб не влаштуватися на роботу.

Групова консультація на цю тему пройшла онлайн на платформі ZOOM 14 квітня. Участь у події взяли 53 учасники та учасниці з різних регіонів України: Київ, Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Івано-Франківська, Луганська,  Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Харківська, Хмельницька, Чернігівська та Черкаська області.

Своїм досвідом поділилась кар’єрна консультантка Career Hub Тетяна Леонова. Вона розповіла про поширені помилки, які робить молодь при пошуку роботи, а також дала шкідливі поради, які допоможуть “не знайти” роботу мрії. Ось одні із них:

  1. Красиві шаблони з інтернету вам точно ні до чого, ви людина серйозна.

  2. Написали в заголовку “менеджер по продажах” і відправляєте в такому вигляді на всі вакансії, які сподобалися. Нехай то дизайнер, перекладач японської мови чи інженер.

  3. Не варто навантажувати резюме зайвими фактами про додаткові навчання, участь у проєктах, чи перемогах на конкурсах. Людину прикрашає скромність.

  4. На співбесіді про себе не варто багато розповідати, нехай спочатку візьмуть на роботу, а потім вже про все дізнаються.

  5. HR-менеджер/ка знову питає у вас те ж саме, тільки іншими словами? Не давайте відповіді. Відкритість і комунікабельність не стануть вам у нагоді в роботі, тож не варто демонструвати їх і зараз.

Кар’єрна консультантка розповіла і про те, як правильно готувати резюме та проходити співбесіду, щоб отримати роботу мрії.

Нагадаємо, що відкрита реєстрація на безкоштовні індивідуальні консультації для молоді з питань професійного самовизначення та планування кар’єри від консультантів/ок Career Hub.

Організаторами консультацій є Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» у межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Партнером є Міністерство молоді та спорту України.

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X