Як правильно написати резюме та успішно пройти співбесіду, щоб отримати роботу мрії? Потренуйся проходити співбесіду зі справжніми HR-профі на онлайн-практикумі від Career Hub і програми «Мріємо та діємо». 

Коли: 26 серпня 2021 року, 16:00 – 18:00

Де: онлайн (ZOOM)

Спікер/ки: HR-менеджер/ки та рекрутер/ки компаній UKRSIBBANK BNP Paribas Group, KPMG Ukraine та кар’єрні консультант/ки Career Hub

Що ти робитимеш на тренінгу:

  • дізнаєшся, як зробити свою співбесіду і резюме вдалими

  • за бажанням пройдеш тестову співбесіду в режимі реального часу з HR-профі 

  • отримаєш зворотний зв’язок і відповіді на всі питання про працевлаштування, які тебе хвилюють

  • почуєш про можливості працевлаштування від компаній та кар’єрні можливості від Career Hub і програми «Мріємо та діємо»

Участь в онлайн-тренінгу безкоштовна за умови мотивації та реєстрації. Кількість місць обмежена.

ЯК ПІДГОТУВАТИСЬ ДО ТРЕНІНГУ?

Крок 1. Переглянь наші поради, як писати резюме та готуватись до співбесіди

Навколо стільки інформації, що не знаєш, за що хапатися. Тож, щоб ти довго не гуглив/ла, ми вирішили допомогти і зібрали для тебе практичні поради для написання вдалого резюме та успішного проходження співбесіди – в одному місці. 
Переглянь відео, почитай статті і спробуй створити власне резюме.

ВІДЕО

СТАТТЯ

КОНСТРУКТОР РЕЗЮМЕ

Крок 2. Зареєструйся на наш безкоштовний онлайн-тренінг, де ти отримаєш класні поради, які зможеш використати на своїй майбутній співбесіді!

ОРГАНІЗАТОРИ ТРЕНІНГУ

Організатори і партнери: Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network. 

Партнером є Міністерство молоді та спорту України. 

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X