Запрошуємо до участі у Національному тижні молоді в компаніях “Job Shadowing Week”

Шукаємо компанії, які готові познайомити молодь із закладів професійної (професійно-технічної) освіти та закладів вищої освіти з діяльністю та історіями успіху своєї команди в межах Національного тижня молоді в компаніях “Job Shadowing Week”. 

Програму організовують Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” та UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні в партнерстві з Міністерством молоді та спорту та Міністерством освіти та науки в межах Пакту заради молоді – 2025.

Національний тиждень молоді в компаніях – це можливість для здобувачів освіти 1-2 курсів закладів ЗП(ПТ)О та студентів/ток 1 курсів ЗВО пройти екскурсію у компанії, познайомитися з її діяльністю та побачити, як можна будувати свою кар’єру у різних сферах.

В свою чергу компанії мають розказати про особливості своєї діяльності, показати офісні та виробничі приміщення, познайомити з фахівцями та фахівчинями, які розкажуть про свої історії кар’єрного шляху.  Екскурсії будуть відбуватися у гібридному  форматі – онлайн та офлайн.

Це можливість для компаній: 

  • Показати чудовий приклад корпоративної соціальної відповідальності та корпоративного волонтерства;
  • Зацікавити ініціативну молодь, яка може стати майбутніми стажера/ками та співробітниками/цями;
  • Показати свою небайдужість до розвитку потенціалу молоді в Україні.

Деталі участі компаній та програма заходу у файлі за посиланням – https://drive.google.com/file/d/1wfYF6OC96UhVgNrLLacFWU4jvXs5RdC3/view?usp=sharing

Коли: 22-26 листопада 2021 року
Формат: онлайн та\або офлайн

Зареєструвати компанію для участі можна за посиланням до 16 листопада – https://forms.gle/J1sLK6jRTtrpizc49

За додатковою інформацією звертайтеся до координаторки молодіжних програм Центру «Розвиток КСВ» Людмили Лук’янової, ll@csr-ukraine.org, +38095925767.

Захід організовано CSR Ukraine, експертною організацією Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності, UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення у партнерстві з Міністерством освіти і науки та Міністерством молоді та спорту.

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X