Кар’єрні консультант/ки Career Hub допомагатимуть молоді реалізуватися в Україні

Career Hub, експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», навчила кар’єрному консультуванню  12 людей у межах програми «Мріємо та діємо».  

Навчальний курс з кар’єрного консультування пройшов онлайн у січні-лютому 2021 року за унікальною програмою від експертної організації Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності». Випуск і захист проєктів відбувся 3 березня.

Кар’єрні консультації для молоді

З лютого до вересня 2021 року кар’єрні консультант/ки проводять на базі Career Hub безкоштовні консультації для молоді з питань професійного самовизначення та планування кар’єри.

Марина Саприкіна, керівниця Центру «Розвиток КСВ» привітала випускників і випускниць курсу у спільноті:

«Ми вітаємо випускників і випускниць курсу у спільноті кар’єрних консультантів/ок, яку ми створюємо вже не перший рік для того, щоб обмінюватися досвідом і покращувати якість кар’єрного консультування в Україні. Найголовнішим бенефіціаром є українська молодь, якій ви можете допомогти з вибором кар’єри і бути щасливими у своїй професії. А це розвиватиме економіку України».

Юлія Ткачук, заступниця директорки програми «Мріємо та діємо», IREX Ukraine наголосила на важливості професійного кар’єрного консультування:

«Разом з Центром «Розвиток КСВ» ми створюємо економічні можливості для молоді і хочемо системно запустити в Україні кар’єрне консультування. Питання, чим займатися в житті, куди йти, як краще себе презентувати, як вибрати або поміняти кар’єрний шлях – дуже важливе для молоді. Тому хочеться, щоб молоді люди в Україні мали можливість отримати фахові кар’єрні консультації, які відповідають їхнім потребам. З людьми, які можуть без офіціозу поговорити з ними і зайнятися саме їхніми проблемами. Важливо, щоб молодь мала підтримку на кар’єрному шляху».

Тарас Деркач, координатор Career Hub, експертної платформи Центру «Розвиток КСВ» з кар’єрного розвитку, пояснив вплив кар’єрних консультацій на життя людини:

«Коли людина завершує навчання у вищому або професійно-технічному навчальному закладі, то в неї є вибір. Або повірити у свої сили, довіритись собі та реалізовувати свої запити і потреби, або спокуситись на пропозиції легких заробітків, які пропонують агенції з працевлаштування за кордоном. І саме кар’єрні консультації, які ми організовуємо, здатні допомогти проаналізувати свої здібності та повірити в себе. Бачу нашу роботу в тому, щоб допомогти молоді свідомо вибрати професію та будувати кар’єру в Україні. Усе, що потрібно для цього – це консультація, прямий зворотний зв’язок від кар’єрних консультантів/ок».

Чому навчив курс кар’єрного консультування

Курс надав теоретичні знання та практичні інструменти для роботи з різними кар’єрними запитами молоді: профорієнтація, пошук роботи, розвиток кар’єри та вихід із кризових ситуацій.

Програму курсу розроблено на основі німецького досвіду та схвалено Міністерством освіти України. Спікерками курсу стали кар’єрні консультантки, досвідчені спеціалістки зі сфер HR, психології та коучингу Анжела Локшина, Анна Канюченко, Альона Федько та Віра Проценко. Курс апробовано в рамках проєкту Dnipro Career Hub, а також протягом двох курсів у Києві: більше 50 випускників, які успішно завершили навчання вже провели понад 500 консультацій.

Чого навчились випускники та випускниці курсу Career Hub:

  • аналізувати кар’єрні історії та створювати план дій для клієнта;
  • будувати кар’єрну стратегію відповідно до особливостей і запитів клієнтів;
  • визначати набір технологій кар’єрного просування відповідно до поставлених цілей;
  • підбирати для клієнта актуальні професії та допомагати зробити перші кроки в новій професії чи напрямку.

Любов Шинкарьова, випускниця курсу з кар’єрного консультування: «Дякую за можливість бути частинкою цього великого проекту, для мене це справді важливий крок у розвитку. Курс дав безцінний досвід, як у плані нових знань, так і в плані спілкування з спеціалістами, запозичення їхнього досвіду. Дякую за позитивну і добру атмосферу, за підтримку».

Нагадаємо, на курс надійшло понад 130 заявок від фахівців і фахівчинь з кар’єрного консультування, менеджерів/ок з персоналу,  HR-спеціалістів/ок, практичних психологів/инь, соціальних працівників/ць та всіх охочих отримати нову затребувану професію чи підвищення кваліфікації з кар’єрного консультування.

Організатори і партнери

Організаторами курсу є Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується IREX разом з Центром «Розвиток КСВ».

HR-партнером курсу є robota.ua – перша онлайн-платформа з пошуку роботи в Україні, послугами якої користується більше 3 мільйонів українців. Завдяки 20-річній експертизі вона допомагає фахівцям усіх рівнів знайти роботу, а роботодавцям надає інструменти для ефективного пошуку співробітників. robota.ua – потрібні люди у потрібному місці.

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ» з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X