Кар’єрні консультант/ки завершили курс та представили власні проєкти для розвитку центрів кар’єри

До участі в онлайн-курсі «Кар’єрне консультування для закладів освіти» долучилися 38 представників та представниць центрів кар’єри і працевлаштування закладів вищої та професійно-технічної освіти.

Курс об’єднав учасників та учасниць з різних регіонів України: Дніпропетровської, Харківської, Рівненської, Тернопільської, Запорізької, Луганської, Одеської, Чернігівської, Львівської, Хмельницької, Миколаївської, Закарпатської, Київської, Полтавської, Чернівецької, Сумської, Херсонської та Житомирської областей.

Впродовж курсу учасники/ці пройшли 16 теоретичних та практичних занять. Вони навчались, як будувати ефективну модель центру кар’єри, взаємодіяти із роботодавцями та залучати до співпраці молодь. Крім цього, опанували профорієнтаційну роботу, розвиток soft skills та кар’єрне консультування.

26 учасників та учасниць онлайн-курсу успішно склали фінальний тест та представили власні проєкти створення та вдосконалення центрів кар’єри і працевлаштування у навчальних закладах.

За словами учасників/ць, найбільшим здобутком курсу для них стала можливість розглянути побудову центрів кар’єри з точки зору бізнес-моделі Canvas. Потужним ресурсом навчання стала й можливість обміну досвідом між учасниками/цями, оскільки курс зібрав як представників/ць центрів кар’єри з понад 10-річним досвідом, так і тих, хто лише розпочинає свій шлях.

Завершений онлайн-курс став лише початком інтенсивної роботи, адже попереду в учасників та учасниць практична частина: надання кар’єрних консультацій для студентів/ок та організація групових кар’єрних заходів в навчальних закладах.

Курс організовують Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми  «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Детальніше: careerhub.in.ua

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X