Карта професій: знайомство дітей з аграрною сферою

23 червня в рамках проекту Карта професій («Твоє майбутнє в Агро») пройшли перші пробні заняття для школярів на тему професій аграрної сфери. Учні 5-6 класів НВК №20 м. Києва із задоволенням відкривали нові професії та в ігровій формі пізнавали, як працюють сучасні агрономи. Діти малювали портрети агрономів та розповідали про своє бачення професії, дивилися відео про найсучасніші технології та фантазували про майбутній розвиток аграрної сфери.  Під час практичного заняття діти зрозуміли процес виробництва хліба та командою посадили рослинку.

«Отримали чудовий зворотній зв’язок від дітей. Надзвичайно важливо змалечку починати говорити про професії та показувати справжні виклики та можливості різних галузей. У п’ятикласників ще немає упередженості та стереотипів і дівчатка так само уявляють себе агрономами як і хлопці» – зазначив координатор Career Hub Тарас Деркач.

Нагадаємо, що проект “ТВОЄ МАЙБУТНЄ В АГРО” – це ініціатива Центру “Розвиток КСВ“ та аграрних компаній «Астарта-Київ», «Монсанто Україна», «Сварог Вест Груп», «Сингента» та «Харвіст Холдинг». В рамках проекту буде створено детальну карту всіх професій аграрної сфери, веб-портал для вільного доступу до інформації молоді та вчителів по свій країні, а також підготовлені матеріали для проведення спеціальних занять на тему кар’єрного розвитку в школах та ВНЗ.

Кар’єрні проекти під загальною назвою «Карта професій» розвиваються також і в юридичній сфері, банківському та ІТ секторі..

За детальною інформацією звертайтесь до координатора проекту – Тарас Деркач, td@csr-ukraine.org, (044) 292 02 48

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X