Харківська школа архітектури оголошує конкурс на кращий архітектурний проєкт для тварин у місті

Будь архітектором, врятуй світ!

Харківська школа архітектури запрошує до участі у конкурсі “Будь архітектором” всіх амбітних та мотивованих школярів та школярок, які бажають отримати архітектурну освіту в ХША. Переможці отримають гранти на навчання на програмах бакалаврату та Нульового року ХША, а також декілька грантів на короткострокові підготовчі курси. 

Темою цьогорічного конкурсу є відносини між природою і містомАрхітектори пропонують школярам дослідити та пофантазувати щодо аналогів природних середовищ існування для диких тварин у сучасному місті та спроєктувати місце для їхнього перебування у міському середовищі.

Для кого: учні та учениці 10-11 класів

Зареєструватися на участь у конкурсі можна на сайті ХША не пізніше 30 квітня.

Відправити свій конкурсний проєкт потрібно до 31 травня

Для участі необхідно володіти базовими навичками графічної мови — малюнок, скетчинг чи креслення, але не обов’язково мати досвід у проєктуванні. Цей конкурс може бути першою спробою архітектурного проєктування.

Заснована у 2017 році в Харкові, ХША вже стала центром комунікації української та міжнародної архітектурної спільноти, обміну актуальними знаннями та ідеями. Команда ХША разом із відомими експертами створює та запускає унікальні освітні програми, які є новітніми не тільки для України, але і для всього світу.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X