Компанії створили унікальний буклет про професії та кар’єру у сфері торгівлі

29.01.2019, Київ – Центр «Розвиток КСВ» спільно з компаніями Леруа Мерлен Україна, Watsons Україна та Winner Group Ukraine розробили унікальний буклет «Твоє майбутнє у сфері торгівлі». Публікація створена в рамках освітнього проекту «Карта професій», щоб допомогти учням та студентам зорієнтуватися у виборі майбутньої професії, зрозуміти особливості сфери торгівлі та побачити перспективи кар’єрної реалізації у цій галузі.

В основі буклету лежать практичні поради та матеріали від провідних українських компаній, а що найцікавіше – реальні історії фахівців, що побудували кар’єру в ритейлі.

Публікація призначена для школярів, студентів, батьків та всіх, кому цікаво дізнатися більше про сферу торгівлі. Буклет буде поширено для закладів загальної середньої освіти, що є учасниками спільноти «Кар’єра мрії», для використання під час занять із учнями 5-10 класів.

Буклет знаходиться у відкритому доступі на порталі careerhub.in.ua у розділі – «Вибір професії».

«Ми надзвичайно раді першим результатам проекту «Карта професій» у галузі ритейлу. Тепер кожен учень зможе дізнатися особливості цієї сфери, які умови роботи, які вимоги до фахівців, а головне – як зробити перші кроки до успішної кар’єри. Ми закликаємо батьків та вчителів користуватись можливостями проекту і  разом із нами допомагати дітям зробити свідомий вибір свого майбутнього», – зазначила  Марина Саприкіна, Голова правління Центру «Розвиток КСВ».

«Ми сподіваємося, що цей проект – як буклет, так і впровадження занять з профорієнтації в школах та університетах, буде дійсно корисним. І допоможе ще зі шкільної парти замислитись над сферою майбутнього працевлаштування. Професійна орієнтація – важлива ланка у формуванні потенційних співробітників серед нового покоління. Саме тому, ми пояснюємо суть ритейлу та перспективи роботи у цій сфері», — поділилася начальник відділу корпоративних комунікацій та зв’язків із громадськістю Watsons Україна Катерина Веремєєва.

«Підготовка посібника для школи стала можливою завдяки співпраці з Центром «Розвиток КСВ». Ми вдячні Центру за таку ініціативу і сподіваємося, що завдяки цьому проекту не тільки школярі, але й члени їх сімей дізнаються більше про ритейл – це, як зазирнути за куліси театру – багато цікавого, незвичайного, але корисного для людей.  Долучитися до створення помешкання мрії жителів планети – цікава пригода, яка дає можливість опанувати цікаві професії та рости особистісно» – сказала Лілія Савич, Директор з управління персоналом ТОВ «Леруа Мерлен Україна».

«Для компанії «Віннер» люди – це одна із наших п’яти цінностей. Тому підготовка та розвиток професіоналів, що згодом стануть частиною команди переможців, важливий напрям корпоративної соціальної відповідальності. Процеси автомобільного рітейлу дуже відрізняються від тих, що ми звикли бачити в онлайн-магазинах чи супермаркетах. І тепер завдяки нашому спільному профорієнтаціному проекту і школярі, і студенти, зможуть побачити і уявити себе частиною складного, але захопливого автомобільного бізнесу», – сказала Анастасія Войткевич, менеджер із корпоративних комунікацій та корпоративної соціальної відповідальності «Віннер».

Нагадаємо, що Проект «Карта професій» у сфері торгівлі реалізується  Центром «Розвиток КСВ» спільно з компаніями «Леруа Мерлен Україна», Watsons Україна та Winner Group Ukraine і передбачає створення буклету та веб-сторінки про кар’єру у галузі торгівлі, а також розробку занять для викладання у школах. Завдяки проекту школярі та студенти зможуть дослідити свої інтереси та здібності, дізнатися про реалії професій та можливості початку кар’єри від успішних фахівців, а також – запланувати власну кар’єру, починаючи зі школи.

З детальних питань: Тарас Деркач, керівник напрямку Career Hub Центру «Розвиток КСВ», 093 440 50 28, td@csr-ukraine.org

 

***

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» – експертна організація в Україні з відповідального ведення бізнесу та розвитку корпоративної соціальної відповідальності. Пріоритети Центру: розвиток КСВ, кар`єрних навичок серед молоді, STEM освіти і популяризація науки і технологій серед дівчат. Серед основних досягнень Центру – щорічний Конкурс кейсів з Цілей сталого розвитку, Пакт заради молоді, Карта професій й спільнота Кар’єра мрії, щорічний Форум «Бізнес і університети», проект ДівчатаSTEM тощо. В рамках своєї діяльності Центр співпрацює з Міністерствами, міжнародними організаціями, компаніями.

Детальніше: www.csr-ukraine.org та www.facebook.com/CSRUkraine

 

ТОВ «Леруа Мерлен Україна»: Компанія «Леруа Мерлен», яка була заснована в 1923 році у Франції і є частиною всесвітньої мережі будівельних гіпермаркетів. «Леруа Мерлен», як частина «Адео», об’єднання компаній світового масштабу, яке за рівнем товарообороту посідає 1-ше місце у Європі і 3-тє у світі,  розпочала свою діяльність в Україні у 2008 році; Компанія представлена гіпермаркетами роздрібної торгівлі будівельними матеріалами, товарами для ремонту, декору та саду.

Співробітники та співробітниці «Леруа Мерлен» щодня створюють, супроводжують і втілюють в життя мрії людей з багатьох країн світу у покращенні благоустрою свого житла. Нашою силою, нашим джерелом натхнення є те, що ми відчуваємо себе корисними у всьому, що ми робимо, — корисними для себе, довкілля та для цілого світу.

 

 «Віннер Груп Україна»: один із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу з 25-річним досвідом успішної діяльності в Україні. Компанія є офіційним імпортером автомобілів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, який пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський сервіс світового рівня у понад 40 дилерських центрах. Автомобільний бізнес «Віннер Груп Україна» представлений компаніями «Віннер Імпортс Україна», «Віннер Автомотів», «Порше Центр Київ Аеропорт», «Ягуар Ленд Ровер Центр Київ Аеропорт» та «Віннер Лізинг». Окрім автомобільного бізнесу «Віннер Груп Україна» займається будівництвом і обслуговуванням житлової та комерційної нерухомості. Зокрема, до складу «Віннер Груп Україна» входять компанії «Віннер Будівництво», «Віннер Фасіліті Менеджмент», «Віннер Проперті Менеджмент». Команда «Віннер Груп Україна» налічує понад 600 співробітників. «Віннер» активно розвиває напрям корпоративної соціальної відповідальності та щороку впроваджує благодійні ініціативи й соціальні проекти. Детальніше: http://winner.ua/

 

Watsons — найбільша роздрібна мережа торгівлі товарами для краси і здоров’я в Азії. На сьогодні мережа налічує більше ніж 4800 магазинів і понад 1400 аптек на 25 ринках Азії і Європи. До них належать континентальний Китай, Тайвань, Гонконг і Макао, Сінгапур, Таїланд, В’єтнам, Малайзія, Філіппіни, Індонезія, а також Туреччина й Україна.

Watsons Україна — провідна роздрібна мережа торгівлі товарами для краси і здоров’я в Україні. До мережі Watsons Україна входить понад 400 магазинів і 17 аптек у більш ніж 100 містах. Більше ніж 5000 співробітників обслуговують майже 3 млн покупців щомісяця. У квітні 2018 року Watsons відсвяткувала своє семиріччя в Україні. У 2017 та 2018 роках Watsons визнавали Рітейлером року в drogerie за версією Retail & Development Business Awards. Організатор премії – Асоціація рітейлерів України. А також Watsons стала переможцем в конкурсі «Вибір року Україна» в номінації «Магазин року краси і здоров’я». Слідкуйте за нами у соціальних мережах – http://facebook.com/WatsonsUA

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X