Конкурс для молодіжних центрів до Дня книги: чому #варточитати

Чому молоді варто читати? Є думки? Супер! Поділіться ними у своїх соцмережах та беріть участь у розіграші підбірок книг від  ТОП-менеджерів/ок українських компаній і організацій: StarLightMedia, Ferrexpo,  Центр “Розвиток КСВ” та Міністерства молоді та спорту України.

До Всесвітнього Дня книги, 23 квітня,  Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” та його платформа Career Hub запускають Конкурс для молодіжних центрів, з метою популяризувати читання серед молодих українців та українок.

“Наше головне завдання як Міністерства – всебічний розвиток молоді! А одним із найкращих для цього інструментів є книга. Читання формує спосіб мислення, характер та ідентичність. Сподіваємося цей конкурс залучить ще більше молоді до такого корисного заняття”, – наголосила Марина Попатенко, заступниця Міністра молоді та спорту України.

Молодіжні центри зможуть позмагатися за підбірки з 8 книг про мотивацію, бізнес, навички, які підготують ТОПи компаній-партнерів. Вісім переможців отримають можливість у травні зустрітися з ТОПами StarLightMedia, Ferrexpo,  Центр “Розвиток КСВ”, Міністерства молоді та спорту України та організації IREX, та обговорити з ними книги, навички та лідерство в бізнесі.

“Ми віримо у силу історій та сенсів, які можуть змінювати світогляд та позитивно впливати на суспільство. Створюючи такі історії в ефірі, ми самі продовжуємо надихатись та навчатись з книг. Я навіть маю спеціальну “рубрику” в листах до співробітників, де з радістю ділюся книгами, що справили велике враження особисто на мене. А нещодавно, ми ініціювали створення корпоративної полиці таких книг. Тож ми з радістю долучаємось до ініціативи Центру “Розвиток КСВ”, щоби розширити доступ до улюблених нами книг для небайдужої молоді”, – зазначив Михайло Царьов, СЕО StarLightMedia.

“Книги завжди надихають і мотивують на поліпшення себе і досягнення високих результатів. Читаючи правильні книги, ми поглиблюємо своє бачення світу та свої переконання, розвиваємо вміння мислити і міркувати. З 2019 року в компанії Ferrexpo існує власна онлайн бібліотека – Ferrexpo Knowledge Space – де наші співробітники можуть вивчати нові книги. Замість телевізора і смартфона, ми пропонуємо зайняти себе цікавою книгою. Ми, як компанія, раді підтримати ініціативи CSR Ukraine до всесвітнього дня книги для молодого покоління і поділитися рекомендованими книгами”, – зазначила Анна Адом, Директорка із персоналу та побуту Ferrexpo.

Умови участі у конкурсі

1. Зареєструйтесь в гугл-формі https://forms.gle/h7uKtaSmWbX76nTx5 та опишіть:

 • мотивацію, чому саме ваш молодіжний центр має виграти підбірку книг з підписами топів
 • як ваш молодіжний центр буде промотувати читання на своїх платформах
 • вкажіть реальну кількість молоді, яку ви можете запросити на зустріч із топ-менеджерами/ками компаній

2. З 23 до 29 квітня створіть та опублікуйте на своїх соцмережах пост “Чому молоді варто читати”. Вимог до структури тексту та картинки немає. Потрібно лише додати хештег #варточитати та відмітити сторінку Career Hub у відповідній соцмережі, щоб ми вас помітили.

Найактивніші вісім молодіжних центрів, які круто опишуть мотивацію, зроблять якісні пости і зможуть залучити найбільше молоді на зустріч із представниками/цями компаній-партнерів виграють підбірки книг.

Таймінг: 

 • Реєстрація – до 29 квітня
 • Оголошення переможців – 5 травня
 • Зустрічі з організаціями – травень 2021 (буде поінформовано переможців)

Книги дарують:

 1. Михайло Царьов, СЕО StarLightMedia
 2. Людмила Довгоброд, Human Capital директор StarLightMedia
 3. Емма Антонюк, корреспондентка Вікна-новини і адвокатка гендерної рівності
 4. Яна Гончаренко, Sustainability Lead StarLightMedia
 5. Микола Фаєнгольд, в.о. голови StarLight Digital &Pay TV
 6. Анна Адом, Директорка із персоналу та побуту Ferrexpo
 7. Марина Саприкіна, Керівниця Центру “Розвиток КСВ”
 8. Марина Попатенко, заступниця Міністра молоді та спорту України

Контактна особа: Одарка Козак, адміністраторка онлайн-платформи Сareer Hub, +380996205016, ok@csr-ukraine.org

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. 

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X