Конкурс на кращий гендерно чутливий онлайн-урок у сфері енергетики для вчителів

Центр «Розвиток КСВ» оголошує конкурс «Кращий гендерно чутливий профорієнтаційний онлайн-урок у сфері енергетики”. До участі запрошуються вчителі та викладачі загальноосвітніх шкіл та професійно-технічних навчальних закладів.

Мета конкурсу – активізувати гендерно чутливий профорієнтаційний процес за напрямом енергетики, підтримати творчий потенціал та бажання ініціативних наставників молоді долучатися до профорієнтації та заохотити дівчат вивчати технічні науки та долучатись до сфери енергетики.

Учасники конкурсу мають розробити власний профорієнтаційний урок у сфері енергетики та провести його (у форматі он- чи оф-лайн) для своїх школярів чи студентів. Організатори конкурсу надають буклет «Твоє майбутнє в енергетиці» та методичні матеріали для профорієнтаційних уроків у сфері енергетики, доступні у відкритому доступі: https://careerhub.in.ua/vibir-profesii/energy/

Для участі в Конкурсі потрібно: 

До 19 травня 2021 року, 18:00 подати заявку на участь за цим посиланням.

Етапи Конкурсу

  1. 20 травня 12:00-13:00 відібрані учасники пройдуть вступний майстер-клас для учасників/ць Конкурсу.
  2. 21-31 травня – Учасники/ці Конкурсу розробляють Урок та проводять його для учнів/учениць.
  3. 1 – 10 червня – подання Учасниками/цями робіт на участь у Конкурсі (методичні матеріали уроку та презентацію).
  4. 10-16 червня – оцінка та відбір найкращих робіт для участі у п’ятому етапі Конкурсу.
  5. Орієнтовно 18 червня – фінал, публічний онлайн-захист найкращих робіт, оцінювання журі та нагородження Переможців/ниць Конкурсу.

Усі учасники/ці Фінальної конференції отримають сувенірні подарунки.

Троє Переможців/ниць Конкурсу отримають призи – рюкзак, павербанк, зовнішній жорсткий диск.

Детально правила участі, хід проведення Конкурсу та критерії оцінювання описано у Положення про Конкурс на кращий профорієнтаційний урок в сфері енергетики. 

Конкурс проводиться в рамках грантової ініціативи «Дівчата в енергетиці», що реалізується Центром «Розвиток КСВ» за підтримки USAID Проєкту енергетичної безпеки (ПЕБ).

Інформаційні партнери Конкурсу: Інститут модернізації змісту освіти.

Контактна інформація: stem@csr-ukraine.org, (044) 292 02 48

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org 

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X