Креатив, соцмережі та навички майбутнього: як відбувся проєкт Ferrexpo Streamers

З 12 по 26 травня, Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” спільно з Career Hub та компанією Ferrexpo реалізовували проєкт Ferrexpo Streamers і допомагали 75 підліткам з Полтавської області прокачати топові навички сучасної молоді!

Олена Кондратюк, Начальниця відділу проєктів КСВ, ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат», компанія Ferrexpo: “Дуже важливо розвивати у підлітків саме ті навички, які сьогодні відповідають світовим трендам та вимогам ринку праці. Молодь швидко опановує нові технології, нові соціальні мережі. Ми побачили високу зацікавленість з боку дітей, які з користю провели час впродовж вебінарів. Ми будемо продовжувати реалізовувати подібні програми для підлітків, і вже восени плануємо навчання із ораторської майстерності, самопрезентації та публічних виступів”.

Тарас Деркач, керівник Career Hub, ГО “Центр “Розвиток КСВ”: “Ми дякуємо усім учасникам та учасницям, які знайшли в собі сили спробувати себе, податись на цей вебінар, і більше того, – дійти до фіналу. Ми віримо, що цей проєкт надихне всіх учасників та учасниць на розвиток якостей особистості та допоможе провести своє літо більш яскраво, вже з новими знаннями та навичками. Адже навички – це те, що ми можемо використовувати щодня, застосовувати на практиці, і цим – творити круті зміни”.

Програма проєкту складалася з п’яти інтерактивних вебінарів. Під час яких підлітки спілкувались з експертами та експертками, виконували практичні вправи для прокачування вмінь, цікаві та незвичайні домашні завдання з фідбеком від спікерів/ок, а також квізи, переможці яких отримали яскраві корпоративні подарунки від компанії Ferrexpo!

Олександра Гондюл, координаторка проєктів напряму Future of Work в Career Hub, експертній платформі з кар’єрного розвитку від Центру “Розвиток КСВ”, проводила вебінар на тему “Як вибрати професію майбутнього”, де підлітки розібрались, що нас чекає у 2030 і як підготувати себе вже сьогодні.

Дана Константинова, психологиня, тренерка з емоційного інтелекту, засновниця табору Emotions Camp, розповідала про те “Як розвинути креативність”, поділилась дієвими індивідуальними та командними техніками та практиками, що допомагають у цьому.

Андрієнко Ігор, професійний фотограф, викладач курсів фотографії у Київській Школі Фотографії, Академії Юного Підприємця,  Академії суспільного мовлення, та автор власних розроблених навчальних програм, ділився досвідом і актуальною інформацією на вебінарі “Як робити вражаючі фото на смартфон”, де підлітки вчились робити класні та яскраві фото на смартфоні.

Ольга Карпова, засновниця освітнього простору “KidsTeensmay”, дитяча психологиня та авторка “Щоденника позитивного спілкування для дітей та підлітків”, допомагала учасникам та учасницям розібратись “Як спілкуватись ефективно” з допомогою практикуму “6 кроків у вирішенні конфліктів” на основі Ненасильницького спілкування.

Ангеліна Ломакіна, Тікток-редакторка видання “Детектор медіа”, поділилась власним досвідом про те “Як вести блог і соцмережі яскраво та безпечно”, розказала про особливості різних соціальних мереж, цікаві формати подачі інформації та лайфхаки, що приваблюють читачів до контенту.

Фідбек та враження від учасників/ць:

Юлія Євтухова, учасниця Ferrexpo Streamers: “Це були дуже цікаві вебінари, і що важливо – всі різні, проте пов’язані між собою. Було корисно, і я справді рада, що проводила свій час саме тут”.

Аріна Пархоменко, учасниця Ferrexpo Streamers: “Дуже цікаво та пізнавально. Я дізналась багато нового, що можу тепер використовувати в своєму житті завдяки цьому проєкту”.

***

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). Детальніше: www.csr-ukraine.org

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Детальніше: www.careerhub.in.ua

Ferrexpo – швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Основною діяльністю компанії є виробництво і експорт високоякісних залізорудних окатків, які використовуються у виробництві сталі. Ferrexpo є найбільшим виробником і експортером окатків серед країн колишнього СРСР. Поточні виробничі активи – Полтавський і Єристівський ГЗК. У 2020 р. Компанія виробила 11,2 мільйона тонн залізорудних окатків. Основними споживачами продукції є сталеливарні підприємства з Австрії, Німеччини, Японії, Південної Кореї, Тайваню, Китаю, Словаччини, Чехії, Туреччини, В’єтнаму, а також США. Акції Ferrexpo котируються на основному майданчику Лондонської фондової біржі під тікером FXPO. Додаткову інформацію можна знайти на сайті www.ferrexpo.com

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X