Курс ВУМ “Побудова кар’єри”

Цей курс про те, як будувати власну кар’єру. На жаль, наша освітня система навчає дітей величезній масі речей, які їм ніколи не знадобляться, і які більшість з них забуває вже на виході зі школи або ВНЗ. Але в жодній школі немає курсу про те, як будувати відносини із власним начальником, чи що робити у випадку, якщо вас звільнили – тобто речам, що знадобляться практично всім.

Мене звуть Дмитро Савочкін, я керівник служби персоналу великої міжнародної компанії, і працюю в сфері керування персоналом останні 14 років. Я займався наймом, навчанням, мотивуванням та звільненням людей, і постійно стикався із тим, що працівники не розуміють часто навіть самих основ того, що таке робота, і як треба займатися власним розвитком. Роками відповідаючи на питання про те «а що…?», «а як…?», «а куди…?», я дійшов висновку, що мені буде легше один раз відповісти на всі питання в одному відкритому он-лайн курсі.

Для кого цей курс:
Цей курс для студентів, та абітурієнтів, що тільки обирають майбутню професію, молодих професіоналів, спеціалістів з досвідом, новопризначених керівників та досвічених управленців. Він для всіх, хто опікується питанням свого професійного життя та розвитку, і з рештою – загалом свого життя.

ПЕРЕЙТИ ДО КУРСУ

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X