Запрошуємо центри кар’єри закладів освіти на курс із кар’єрного консультування

Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо» оголошує набір на безкоштовний курс із кар’єрного консультування для представників_ць центрів кар’єри закладів вищої та професійно-технічної освіти.

За результатами дослідження діяльності центрів кар’єри і працевлаштування закладів освіти Career Hub визначив, що на сьогодні для ефективної роботи співробітникам_цям цих установ не вистачає компетенцій з питань кар’єрного консультування, сучасних інструментів для працевлаштування і профорієнтації молоді, розвитку soft skills та планування кар’єри. Викликом для більшості закладів освіти залишається як залучення роботодавців до партнерства, так і комунікація з молоддю – понад 80% опитаних студентів зазначили, що не знають про наявні можливості центрів кар’єри у своєму закладі.

Курс «Кар’єрне консультування для закладів освіти» має на меті покращити роботу центрів працевлаштування і кар’єри закладів вищої/професійно-технічної освіти щодо залучення молоді, співпраці з компаніями та надання якісних кар’єрних послуг.

Запрошуємо представників_ць центрів кар’єри та працевлаштування у ЗВО та ЗПТО зареєструватися для участі до 4 травня 2021 року включно у формі – https://forms.gle/3uLdJxUgBijyrGTr5

Умови участі: Навчання на курсі безкоштовне. Відбір буде проведено на основі мотивації представників_ць закладів, готовності відвідати всі заняття та провести консультації для щонайменше 50 студентів_ок своїх закладів до вересня 2021 року включно (надсилаючи відповідні звіти). Із обраними закладами буде підписано меморандум про навчання за програмою курсу.

Навчання пройде у онлайн форматі з 17 травня до 23 червня 2021 року. Графік проведення: щопонеділка, середи та п’ятниці з 16:00 до 19:00.

Програма курсу складається з 8 занять і 6 практикумів, об’єднаних у 5 тематичних блоків:

  1. Комунікація і залучення молоді
  2. Взаємодія з роботодавцями
  3. Ефективна профорієнтація
  4. Планування кар’єри і працевлаштування
  5. Кар’єрне консультування.

Під час навчання учасники та учасниці:

  • розвинуть навички кар’єрного консультування та опанують практичні методики для роботи зі студентами_ками;
  • отримають набір корисних ресурсів для розвитку кар’єри (шаблони резюме та мотиваційних листів, чек-листи для підготовки до співбесіди, курси з розвитку навичок, методики професійного тестування, ресурси з пошуку роботи тощо);
  • спільно напрацюють нові підходи для комунікації з молоддю та співпраці з роботодавцями;
  • розроблять план заходів центру кар’єри / працевлаштування.

Career Hub створює спільноту кар’єрних консультантів/ок та центрів кар’єри в закладах освіти для того, щоб обмінюватися досвідом, покращувати якість кар’єрного консультування і створювати більше економічних можливостей для молоді в Україні.

Приєднуйтесь до нашої спільноти та разом із нами створюйте нові кар’єрні можливості для української молоді!

Курс організовують Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми  «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Детальніше: careerhub.in.ua

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X