Лабораторія навичок: перша унікальна програма Skills Lab для молоді успішно завершилася у Львові

Львів, 3 листопада 2018 року – завершилася перша навчальна програма Skills Lab для молоді з розвитку навичок у сферах успішної професійної самореалізації та самозайнятості. Програма реалізована Центром «Розвиток КСВ» і Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA) за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Спеціальна програма Skills Lab розроблена фахівцями та фахівчинями, для розвитку та вдосконалення навичок, які є необхідними для молодих людей за двома напрямами: власна справа та успішна кар’єра. Учасники двох тематичних груп проходити навчання та майстер-класи з soft skills від компаній-підписантів Пакту заради молоді Lifecell, Syngenta, Nestle АТ «Ощадбанк» та місцевих роботодавців. Для успішного завершення програми, часники та учасниці у Львівському обласному молодіжному центрі мали презентувати свої власні проекти, які вони розробили за період #SkillsLab. За напрямком «успішна кар’єра» – це соціальні проекти для міста та громади, а «власна справа» – бізнес-проекти для самозайнятості.

На завершення навчальної програми з привітальним словом завітав голова Львівська ОДА  Олег Синютка та директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Андрій Ковальський. Очільник області мотивував учасників рухатись вперед і неодмінно реалізовувати їхні задуми, а також висловив готовність профільного департаменту та молодіжного центру підтримати фінансовими та іншими додатковими ресурсами реалізацію мінімум трьох проектів.

На фінальній зустрічі деякі з учасників вже продемонстрували товари чи послуги власного виробництва, а участь у програмі Skills Lab допомогла їм краще зрозуміти як вести власну справу та будувати кар’єру. Серед проектів учасників: Єлизавета Бюргер перетворила власне хобі у виробництво та продаж предметів інтер’єру та прикрас з епоксидної смоли;

Богдана Гайдук розробила концепцію  випічки діабетиних  солодощів для «Candy bar», а Володимир Цвик розробив власний онлайн-курс «Online school of mobile photo» з обробки фото для соціальних мереж.

Серед соціальних проектів – мультсеріал «Petryk» від Юлії Левчук, який має на меті зробити здоровий спосіб життя частиною тінейджерської культури.

Всі учасники успішно пройшли програму та захистили свої проекти, підкресливши важливість Skills Lab для молоді. Зокрема Тетяна Бонюк написала у соціальних мережах: «Ця програма кардинально змінила мої погляди на життя! Чудові спікери, безліч практичних прикладів та порад, мотивації та натхнення. На захисті проектів, я була вражена від геніальності кожної з ідей учасників. Переконалася в силі нетворкінгу, адже зустріла чудових людей. Так, історію творять люди, а історію першого проекту Skills Lab: успішна кар’єра у Львові творили ми!».

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері  розбудови потенціалу молоді, гендерної рівності та репродуктивного здоров’я. Агенція працює у 150 країнах світу, а в Україні з 1997 року. Спільно з партнерами ми створюємо умови, щоб кожна молода людина могла наповну реалізувати свій потенціал, вела здоровий спосіб життя, знала свої репродуктивні права і брала активну участь у своїй громаді.

Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Слідкуйте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» – експертна організація в Україні з відповідального ведення бізнесу та розвитку корпоративної соціальної відповідальності. Пріоритети Центру: розвиток КСВ, кар`єрних навичок серед молоді, STEM освіти і популяризація науки і технологій серед дівчат. Серед основних досягнень Центру – щорічний Конкурс кейсів з Цілей сталого розвитку, Пакт заради молоді, Карта професій й спільнота Кар’єра мрії, щорічний Форум «Бізнес і університети», проект ДівчатаSTEM тощо. В рамках своєї діяльності Центр співпрацює з Міністерствами, міжнародними організаціями, компаніями.  

Детальніше: www.csr-ukraine.org та www.facebook.com/CSRUkraine

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X