Mentorplace 1.1 у сфері IT: знайди ментора/ку та розкрий свій потенціал на повну

Центр «Розвиток КСВ» за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні та Міністерства молоді та спорту України розпочинає набір на другу менторську програму «Mentorplace 1.1» від фахівців та фахівчинь у сфері IT  в межах ініціативи «Пакт заради молоді – 2025».

Якщо тобі від 18 до 25 років і ти прагнеш:

  • дізнатися як ефективно вибудувати свій власний кар’єрний план;
  • зрозуміти які hard та soft навички розвивати у першу чергу і яким чином;
  • отримати підтримку і мотивацію від досвідченого фахівця своєї справи.

Заповнюй заявку на менторській платформі Mentorplace.in.ua до 27 вересня 2021, опиши свою мотивацію і наші ментори та менторки оберуть саме тебе!

Більше тридцяти представників та представниць з понад 20 IT компаній України готові ділитися досвідом з активною вмотивованою молоддю, у т.ч. з вразливих категорій населення. Найбільше менторів долучилося із провідних ІТ-компаній: UKEES, BOOSTA, ITERA.

“Наша компанія співпрацює зі студентськими колами вже більше 10 років, маючи при цьому низку реалізованих програм. Ми наполегливо працюємо, щоб дати молоді можливість знайти свій шлях у житті,”  – ділиться Юлія Маліч, менеджерка з корпоративних питань та комунікацій компанії ITERA.

“Boosta активно займається створенням освітніх продуктів для студентів по всьому світу, і шерінг знань для нас є частиною корпоративної культури. Ми будемо раді зробити свій вклад у розвиток нового покоління IT-професіоналів, що піднімуть Україну вище на світовій технологічній арені,” –  говорить Юлія Ліщук, PR менеджер компанії BOOSTA.

“Вважаю, що накопичений досвід в сфері HR, Business Operations в IT, a також досвід міжкультурної комунікації з більше ніж 200 компаній по всьому світу, дасть змогу ділитися ціннісними інсайтами з молоддю за темами Career, Life, Projects,” –  запевняє Анна Кус, Business Operations з компанії SupportYourApp.

Менторство – це універсальний інструмент передачі досвіду від успішних фахівців та фахівчинь компаній для молоді. Воно стає дедалі популярнішим у світі, адже дійсно допомагає молодій людині зі значним колом питань:

  • надає ясності у виборі напрямів кар’єри та власних кар’єрних цілей;
  • допомагає отримувати задоволення від роботи і кар’єрного просування;
  • навчає новим способам мислення, ставлення до подій і людей;
  • розширює мережу контактів, надає доступ до певних ресурсів тощо.

Інфопартнер: Освітній портал.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері  розбудови потенціалу молоді, гендерної рівності та репродуктивного здоров’я. Агенція працює у 150 країнах світу, а в Україні з 1997 року. Спільно з партнерами ми створюємо умови, щоб кожна молода людина могла на повну реалізувати свій потенціал, вела здоровий спосіб життя, знала свої репродуктивні права і брала активну участь у житті громади. 

Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Слідкуйте за діяльністю UNFPA у Twitter, Instagram та Facebook.

Міністерство молоді та спорту займається адвокацією питань молоді, забезпечує форматування та реалізації політики у молодіжній сфері шляхом розробки нормативно-правових актів, що стосуються вирішення актуальних питань молоді, та удосконалення актів законодавства, для покращення становища молоді. Головне завдання – створювати можливості для самореалізації та розвитку потенціалу молоді в Україні. Більше інформації про нас: https://sport.gov.ua/    https://www.facebook.com/youthdepukraine.

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X