Безкоштовна менторська програма для медиків і фармацевтів Mentorplace 1.3

Шукаєш корисні та цінні поради для власного кар’єрного розвитку в медичній або фармацевтичній сфері? Тоді не пропусти нашу менторську програму.  

У тебе є можливість протягом місяця спілкуватись/зустрічатись із профі з медицини та фармацевтики, які готові ділитися досвідом. Ти можеш потрапити до пластичного хірурга, фармацевта, педіатра, засновника медичного центру та інших спеціалістів/ок.

Менторська програма – це можливість отримати круті практичні поради від людей, які вже успішно реалізувалися в кар’єрі. Ментор/ки можуть дати фідбек на твою ідею, порадити книжки, тренінги, розповісти про власний професійний досвід та помилки.

Щоб взяти участь у програмі – заповнюй заявку на менторській платформі за посиланням https://mentorplace.in.ua/program/programa-medizina-farmazevtika/ до 24 листопада, опиши свою мотивацію, а ми оберемо найбільш вмотивованих!

Для кого: молодь 18 – 30 років, яка хоче розвиватися у сфері медицини або фармацевтики.

Менторську програму організовують Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні та Міністерства молоді та спорту України. 

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері  розбудови потенціалу молоді, гендерної рівності та репродуктивного здоров’я. Агенція працює у 150 країнах світу, а в Україні з 1997 року. Спільно з партнерами ми створюємо умови, щоб кожна молода людина могла на повну реалізувати свій потенціал, вела здоровий спосіб життя, знала свої репродуктивні права і брала активну участь у житті громади. 

Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Слідкуйте за діяльністю UNFPA уTwitter, Instagram та Facebook.

Міністерство молоді та спорту займається адвокацією питань молоді, забезпечує формування та реалізації політики у молодіжній сфері шляхом розробки нормативно-правових актів, що стосуються вирішення актуальних питань молоді, та удосконалення актів законодавства, для покращення становища молоді. Головне завдання – створювати можливості для самореалізації та розвитку потенціалу молоді в Україні. Більше інформації про нас: https://sport.gov.ua/    https://www.facebook.com/youthdepukraine.

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X