Молодь Донбасу зібралась у Святогірську для отримання навичок для успішної кар’єри

Святогірськ, 19 грудня – CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» спільно з UNFPA, Фондом ООН в галузі народонаселення та Міністерством молоді та спорту України об’єднали представників бізнесу, служби зайнятості та місцеву молодь в рамках регіонального Форуму «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ», програми «Український Пакт заради молоді-2020».

Півсотні молодих людей долучилися до форуму та разом з представниками центру зайнятості та місцевої компанії “Новокраматорський машинобудівний завод” працювали над вирішенням бізнес-кейсів, обговорювали актуальні кар’єрні можливості та обмінювалися контактами для майбутньої співпраці.

Учасники та учасниці визначили серед основних проблем зайнятості молоді, відсутність досвіду у пошуку першої роботи та уваги до молодих працівників зі сторони керівників організацій. За словами молоді, вперше у Святогірську вони побували на такому заході та отримали чітке розуміння як шукати роботу. 

Лілія Золкіна, начальниця управління сім’ї, молоді, та спорту Донецької ОДА відкрила форум та зауважила: “Створення сприятливих для успішного працевлаштування умов для молоді є одним з пріоритетних завдань роботи нашого управління, та й облдераждміністрації загалом.Часто молоді люди думають про виїзд на роботу за кордон. Ми хочемо розбудовувати потенціал талановитої молоді в Україні на різних спеціальностях”.

Надія Кириченко, асистентка молодіжних програм Центру “Розвиток КСВ” зазначила: “Пакт заради молоді – це чудовий майданчик для об’єднання не лише бізнесу та молоді, а й навчальних закладів. Зараз важливо, щоб молодь мала не лише hard skills, а й soft skills. У програмі форуму ми намагаємось привернути увагу молоді до розвитку власних комунікаційних навичок, що знадобляться у побудові успішної кар’єри”.

Під час заходу відбулося урочисте підписання Пакту, до якого долучився Новокраматорський машинобудівний завод. “Підписання Пакту – для нас ще одна чудова можливість сприяти працевлаштуванню студентів та випускників і робити позитивні зміни в Донецькій області”, – поділився Олександр Надейкін, заступник начальника відділу кадрів та режиму НКМЗ.

В рамках Форуму для студентів різних ЗВО Донецької області пройшов майстер-клас “Планування кар’єри”, де експертка з Краматорського міського центру зайнятості поділилась порадами, як ефективно спланувати свої дії для успішної кар’єри. Молодь під час вирішення бізнес-кейсів від компаній розробила власні нестандартні підходи і отримала призи від організаторів. На завершення заходу для учасників та учасниць Форуму пройшов майстер-клас з написання резюме та підготовки до співбесіди.
_________
CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами ми працюємо у 150 країнах та територіях світу, а з 1997 року і в Україні для утвердження рівності, подолання гендерних стереотипів, посилення можливостей жінок, рівномірного розподілу домашніх обов’язків та залучення чоловіків у виховання дітей. З 2015 року спільно з Міністерством соціальної політики України впроваджується кампанія «Щастя в 4 руки». Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Стежте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X