Молодь Кривого Рогу запрошують приєднатися до програми “Skills Lab: успішна кар’єра”

Ефективне планування кар’єри, критичне мислення, тайм-менеджмент, креативність та управління проектами – цим навичкам ще не навчають в університетах, але їх вже сьогодні потребують роботодавці. Що ж робити та де цьому навчитися? У нас є гарна новина!

CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” і Фонд ООН у галузі народонаселення за підтримки Міністерства молоді та спорту України розробили безкоштовну навчальну програму “Skills Lab: успішна кар’єра” та запрошують молодь зареєструватися і зробити крок до першого робочого місця. Партнери: Криворізька міська рада.

Програма триватиме з 30 жовтня по 28 листопада 2019 року та включає:
– 6 інтерактивних занять з розвитку 10 навичок майбутнього;
– унікальні блокноти та брошури з планування кар’єри;
– інтегрований відео-курс лекцій від провідних компаній, серед яких: Метінвест, Укртелеком, Watsons, lifecell, Укренерго, Аперкон, UKRSIBBANK, Райффайзен Банк Аваль;
– практичні майстер-класи від HR;
– креативні челенджі та вправи на формування навичок;
– на фінальному заході учасники зможуть представити своє резюме місцевим роботодавцям та отримати омріяне запрошення на роботу.

Минулого року в програмі взяли участь 150 хлопців та дівчат з 5 міст і вже будують свою кар’єру!

Якщо тобі від 16 до 35 і ти шукаєш або хочеш змінити роботу, то не зволікай і заповнюй заявку https://forms.gle/jDKhNsFyw83Bh6cW6

Участь безкоштовна, реєстрація триватиме до 25 жовтня. Потім – етап відбору, і якщо твоя мотивація – крута, то ми зустрінемось на відкритті 31 жовтня. Заняття відбуватимуться щовівторка та щоп’ятниці з 16.00.

Є питання, пишіть на електронну адресу lysokon2697@gmail.com – Ілля Лисоконь +380 (97) 535 81 84 , координатор проекту.

Твоя успішна кар’єра чекає твоїх перших кроків!

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X