«Молоді та їхнім батькам важливо переглянути уявлення про успішну майбутню роботу» – Марія Абдулліна

З 22 липня по 1 серпня у Києві проходить виставка майбутнього роботи Future of work. Це перший національний інтерактивний захід, який об’єднує молодь, бізнес, державу в діалозі про майбутнє роботи. 

Ексклюзивним партнером інтерактивної виставки для молоді Future of Work є OLX Робота — онлайн-сервіс №1 для пошуку та розміщення вакансій у сегменті робітничих професій. Ресурс входить в трійку лідерів з пошуку персоналу в Україні. Кожного місяця рубрику OLX Робота відвідують 2,4 млн користувачів. Щодня оголошення на платформі розміщують 20 000 ТОП роботодавців країни. База сервісу налічує понад 60 000 актуальних пропозицій з працевлаштування.

«Вже зараз ми спостерігаємо зміни: молодь все частіше обирає фах за власним інтересом, тому серед найпопулярніших професій більшає робітничих спеціальностей. Так за результатами нашого опитування на OLX Робота, молодь бачить своє майбутнє у торгівлі-продажах, барно-ресторанній сфері та навіть в будівництві. Разом із потребами молоді адаптується до змін і ринок праці: більшає кількість вакансій в робітничій сфері з достойним рівнем оплати. За нашим опитування 78% випускників не працюють за своєю спеціальністю, бо опановують нову професію, часто — саме робітничу. Тож надзвичайно важливо молоді та їхнім батькам переглянути уявлення про успішну майбутню роботу. Разом з тим державі та підприємцям варто створювати кращі умови для робітничих спеціальностей, проводити проф.зустрічі, програми стажування та дні відкритих дверей та переглядати рівень оплати праці, аби заохочувати талановиту молодь», – Марія Абдулліна, керівниця напряму Робота OLX Україна.

OLX Україна – частина міжнародної компанії OLX Group з понад 100-річним досвідом та присутністю у 30+ країнах світу.

__________

Виставку Future of Work організовують Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується  IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток КСВ» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.
Національні партнери: Міністерство молоді та спорту України, Міністерство освіти і науки України.

Бізнес-партнери: OLX Україна, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Альфа-Банк, Nestlé, ELEKS, Нова пошта.

Партнери: Isobar Ukraine, TUMO Kyiv, УТОГ, УТОГ Сервіс, Державна служба зайнятості, Live-sound, ІТ.Integrator, Жіночий консорціум України, Патрульна поліція, Уроки Медитації, Дім Роботів, UniExo, UReport Ukraine, Inventor, CamTouch, Інноваційні Освітні Рішення.

Медіапартнери: Na chasi, Mind.ua, INSCIENCE, CreativityUA, Соцпортал.

Інфопартнери: Або – Агенція медійного росту, America House Kyiv, AIESEC in Kyiv, Твій простір можливостей, БУР, Українська асоціація студентів, Українська асоціація молодіжних рад, Студентська рада КПІ.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X