«Молокія» підписала Український Пакт заради молоді – 2025

7 жовтня компанія натуральних молочних продуктів «Молокія» підписала Український Пакт заради молоді – 2025 та стала 30-ю компанією-учасницею ініціативи.  

Директорка з управління персоналом «Молокія» Олена Лазар наголосила, що компанія зацікавлена в розвитку молодих людей.

«Молодь є рушійною силою змін. Надаючи підтримку молоді сьогодні, ми інвестуємо в майбутнє України. Саме тому важливо створити умови для реалізації молоді в Україні – саме це і було метою ініціативи Український Пакт заради молоді, що з 2016 року об’єднала зусилля держави та бізнесу заради вирішення проблем освіти та зайнятості молоді». 

Спільно з іншими підписантами Пакту компанія сприятиме вирішенню проблем освіти та зайнятості молоді в Україні. 

  1.   Сприяти створенню 20 000 місць для стажування та роботи молоді в Україні:
  •  пропонувати більш високоякісні програми стажування та робочі місця початкового рівня для молоді;
  • сприяти розробці системи економічних стимулів для роботодавців, що працевлаштовують молодь;
  • підтримувати реалізацію програм з розвитку практичних навичок для молоді з метою подальшого працевлаштування, у тому числі цифрових та підприємницьких навичок, фінансової грамотності тощо.
  1.   Сприяти створенню 1000 партнерств між бізнесом та освітнім сектором щодо якісної освіти та розвитку молоді в Україні:
  • забезпечувати ефективну комунікацію роботодавців та освітнього сектору, зокрема Міністерства освіти і науки України, закладів вищої, професійної та загальної середньої освіти;
  • сприяти обміну кращими практиками співробітництва бізнесу та навчальних закладів (дуальної освіти, онлайн-практики, навчання викладачів тощо).
  1.   Надавати 1500 молодим людям менторську підтримку з питань професійної реалізації, залучивши більше 1000 представників/ць компаній у якості менторів/ок:
  • брати участь у Всеукраїнській платформі для менторської підтримки молоді (зокрема вразливих категорій) з питань побудови кар’єри від співробітників/ць компаній-підписантів;
  • брати участь у щорічному Національному тижня молоді в компаніях для студентської молоді ЗВО та ЗП(ПТ)О.

Приєднуйтесь до Пакту та долучайтеся до виконання його цілей!

Детальніше про Пакт на сторінці: https://careerhub.in.ua/pact-for-youth-2025/

_____

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері  розбудови потенціалу молоді, гендерної рівності та репродуктивного здоров’я. Агенція працює у 150 країнах світу, а в Україні з 1997 року. Спільно з партнерами ми створюємо умови, щоб кожна молода людина могла на повну реалізувати свій потенціал, вела здоровий спосіб життя, знала свої репродуктивні права і брала активну участь у житті громади. 

Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Слідкуйте за діяльністю UNFPA у Twitter, Instagram та Facebook.

Програма “Мріємо та діємо” впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується  IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X