Моя кар’єра в Україні: погляд дітей 2017

1 червня 2017., Київ − До Дня захисту дітей десятикласники з усієї України, які стали переможцями конкурсу есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток», приїхали до Києва та провели два дні надихаючих зустрічей з топ-менеджерами бізнесу, організацій та державних органів. Проект проводиться другий рік поспіль  Центром «Розвиток КСВ» та Career Hub за підтримки соціально відповідальних компаній:  ПУМБ, Ukrsibbank BNP Paribas Group та DEC Education. Інформаційні партнери − Мiнiстерство молоді та спорту України та Український кризовий медіа-центр.

31 травня відбулась конференція для школярів під назвою «Майбутнє України: моя кар’єра та внесок» присвячена тому, як молодь планує свою кар’єру в Україні. Захід став соціальним ліфтом для дітей з різних куточків України: вони змогли поспілкуватись з успішними людьми та отримати поради щодо власної кар’єри.

Десятикласники познайомились та представили одноліткам свою омріяну професію та поділилися власними кар’єрними планами.

Сергій Черненко, Голова правління ПУМБ, розповів про свій кар’єрний шлях. Сергій Панов, Заступник голови правління Ukrsibbank BNP ParibasGroup, порадив дітям багато читати та створювати стосунки з людьми. На конференції виступили також Наталя Тарченко, Генеральний директор DEC Education, Марина Леончук, ведуча «Сніданку з 1+1», Мустафа Найєм, Народний депутат України, журналіст та громадський діяч.

На заході кращі 60 авторів були нагородженні дипломами та запрошені 1 червня провести день з топ-менеджером. Зустрічі з дітьми провели Лілія Гриневич (Міністр освіти і науки України), Каспар Пік (Представник UNFPAв Україні), Сергій Черненко (Голова правління «ПУМБ»), Сергій Панов (Заступник голови правління «Ukrsibbank BNP ParibasGroup»), Борис Тодуров (Директор Інституту серця МОЗ України), Лілія Пустовіт (Відома українська дизайнерка одягу), Надія Васильева (Генеральний Директор «Майкрософт Україна»), Наталя Тарченко (Генеральний директор DEC Education), Гебхард Рогенхофер (Генеральний директор «Сингента» в Україні), а також провідні фахівці «1+1 медіа».

Партнери конференції: Нестле Україна та Кока-Кола Беверіджиз Україна.

1 червня в Українському кризовому медіа центрі відбулася  прес-конференція, де діти поділилися своїми враженнями від конференції та Дня з топ-менеджером та розказали, ким вони хочуть бути в майбутньому.  Щодо кількісних показників, то в конкурсі есе взяли участь 400 дітей з різних регіонів України, серед яких найактивнішими стали Київська, Львівська, Дніпропетровська та Сумська області. Із 70 професій, про які писали старшокласники, найбільш популярними стали лікар, журналіст, вчитель, програміст та психолог.

Підводячи підсумки проекту координатор Career Hub Тарас Деркач зазначив: «Ми реалізували цей проект, адже віримо, що успішна кар’єра молодого покоління залежить від їхнього свідомого вибору та бажання розвиватись. А зустрічі з топ-менеджерами можуть не лише стати платформою для передачі досвіду успішних людей, але й надихнути дітей на можливості професійної реалізації в Україні.  Я щиро бажаю дітям свідомо обирати свою професію та стати тою молодою елітою, що змінюватиме Україну в майбутньому».

ПРЕЗЕНТАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ПРОЕКТУ
ФОТО КОНФЕРЕНЦІЇ

З додаткових питань, будь ласка, звертайтесь до Тараса Деркача, координатора Career Hub Центру «Розвиток КСВ»: td@csr-ukraine.org, моб. 093 440 5028

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X