Моя майбутня професія: перша зустріч дітей та топ-менеджерів у Києві!

Київ, 13 березня, Центр «Розвиток КСВ» та Career Hub за підтримки Першого Українського Міжнародного Банку провели зустріч з 50 фіналістами першого етапу конкурсу есе для десятикласників «Моя майбутня професія: планування і розвиток». Конкурс проходить в рамках проекту «Моя кар’єра в Україні», що має на меті показати молодому поколінню можливий шлях розвитку кар’єри та надихнути їх свідомо обирати майбутню професію. Партнер заходу – Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА.

Перша з п’яти регіональних зустрічей відбулась в приміщенні Колонної зали Київської міської державної адміністрації. З Київської, Чернігівської, Житомирської, Вінницької та Черкаської областей свої есе надіслали 280  учнів із яких було відібрано 50 фіналістів конкурсу.  В своїх творах, серед омріяних професій, діти найчастіше згадували такі як: режисер, лікар, психолог, журналіст, програміст, еколог дослідник, актор та інші.

Розпочали захід вітальними словами організатори проекту Марина Саприкіна, голова правління Центру Розвиток «КСВ», Тетяна Колесник, менеджерка з комунікацій «ПУМБ», а також Леся Яремійчук, начальниця відділу молодіжної політики управління молоді та спорту КМДА. Зустріч продовжилась знайомством з фіналістами конкурсу. Діти розповіли про себе та відмітили, що учать у конкурсі дала їм змогу серйозно замислитися про майбутню професію.

Надзвичайно мотиваційною стала дискусія «Лайфхак: як побудувати успішну кар’єру?». Перед учасниками заходу виступили Ігор Падалка, керівник київського регіонального центру «ПУМБ»: «Зараз молодь має набагато більше можливостей, тому дуже важливо розуміти власні переваги, користуватися ними. На мою думку для досягнення успіху дуже важливо обрати головне для себе, сконцентруватися на одній меті та наполегливо йти до неї». Дмитро Слинько, заступник головного редактора Zruchno Travel розказав про сучасну журналістику та поділився секретами створення креативних проектів. На питання «Чи вважаєте ви себе успішною людиною?» Дмитро відповів: « Я щаслива людина,  і  для мене це важливіше аніж вважати себе успішним, зараз світ дуже різноманітний і кожен має змогу знайти свій власний шлях до того, що робить його щасливим». Катерина Дегтяр, керівниця акселераційної програми Startup Network порадила учням дізнатися більше про улюблену сферу діяльності, попрацювати в ній і тільки тоді створювати власний стартап: «Лише маючи досвід та розуміння того, що ти хочеш робити,  можна створити успішний проект. Дізнайтеся все про улюблену справу, а потім, якщо матимете бажання – робіть своє!» Крім того, спікери відповіли на запитання учасників зустрічі про те, як будувати успішну кар’єру в Україні.

Наступні зустрічі з фіналістами конкурсу заплановані у Харкові, Запоріжжі, Львові та Одесі.

31 травня 2018 року-відбудеться Всеукраїнська конференції з планування кар’єри у м. Києві, що стане для переможців Днем здійснення мрії про кар’єру, а 1 червня переможці отримають унікальну можливість провести день зі своїм кумиром у обраній професії!

Фотозвіт заходу

***

Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні з відповідального ведення бізнесу та розвитку корпоративної соціальної відповідальності в Україні. Пріоритети Центру «Розвиток КСВ» – КСВ в конфліктні часи, бізнес і університети, соціальна відповідальність державних органів влади і державних компаній. Детальніше: (044) 292 02 48, www.csr-ukraine.org

Career Hub – експертна платформа Центру “Розвиток КСВ” з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Серед основних напрямів діяльності: створення буклетів та уроків про кар’єру для школярів, Український пакт заради молоді-2020 та надихаючі проекти для школярів на тему планування кар’єри. Детальніше: www.careerhub.in.ua

ПУМБ (Перший Український Міжнародний Банк) – це великий і надійний приватний банк, який прагне бути фінансовим радником і помічником як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, передбачає їхні очікування і потреби, а також пропонує ефективні рішення. ПУМБ входить в десятку найбільших банків України за ключовими фінансовими показниками. Детальніше: www.pumb.ua

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X