На Форумі молодіжної столиці створювали бачення зайнятості молоді до 2025 року

Львів, 6-7 версня – В рамках першого Всеукраїнського форуму «Молодіжна столиця України – 2018» у Львові Центр “Розвиток КСВ” та Фонд ООН у галузі народонаселення презентували проект Національного плану дій щодо зайнятості молоді-2025, а учасники заходу змогли долучитися до розробки бачення розвитку молоді в контексті працевлаштування і підприємництва до 2025 року.

Протягом першого дня форуму відбулася робота в комітетах, які були присвячені актуальним для молоді темам: молодіжної участі, освіти, працевлаштування тощо. В рамках роботи одного з комітетів Тарас Деркач, координатор Career Hub Центру “Розвиток КСВ” розповів присутнім про актуальні проблеми зайнятості молоді в Україні та цікаві кейси і рішення інших країн. Учасники попрацювали на розробкою рішень ключових проблемних питань, як виїзд молоді за кордон, складнощі початку власної справи, якість освіти тощо.

Свої напрацювання комітети презентували другого дня, а експерти запрошені до дискусії могли прокоментувати думки молоді. Під час дискусії Представниця Фонду ООН у галузі народонаселення Наталя Мартиненко зазначила про важливість стимулювання приватного сектору надавати робочі місця для молоді та допомогу молоді опановувати важливі навички майбутнього.

Наталя розповіла про спільну роботу Фонду, Міністерства молоді та спорту і Центру “Розвиток КСВ” над розвитком ініціативи Українського пакту заради молоді, про Табір навичок майбутнього для підлітків, тренінгову програму Skills Labs, а також регіональні форуми “Бізнес-молодь: ефект WOW від співпраці”, де молодь може дізнатися про актуальні можливості та розвинути свої вміння.

Тарас Деркач з Центру “Розвиток КСВ” презентував перший драфт Національного плану дій щодо зайнятості молоді та розповів про можливість кожної молодої людини приєднатися до розробки на сайті careerhub.in.ua/npd

Крім того Тарас розповів про акцію  #колірмайбутнього: “Кожен бажаючий може зняти коротке відео зі своїми пропозиціями до Національного плану та опублікувати його в Facebook або Instagram з хештегом #колірмайбутнього .
Щотижня за кількістю лайків та коментарів під постом ми оберемо 4 переможці, які отримають корисні подарунки: брендовані еко-сумки, футболки, флешки-браслети, пляшки для води, чашки та рюкзаки! А їх рекомендації буде включено до драфту Національного плану”.

Нагадаємо, що влітку 2018 року було розроблено перший драфт Національного плану дій на основі напрацювань дискусій та круглих столів з молоддю по всій країні, а також сформовано з бізнесом, експертами державних органів та громадськості на Всеукраїнському форумі «Національний план дій щодо зайнятості молоді: думка регіонів» у Києві.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X