На груповій кар’єрній консультації розповіли, як LinkedIn допомагає в кар’єрі

Учасники та учасниці першої групової консультації для молоді «Як LinkedIn допомагає побудувати кар’єру» від Career Hub і програми «Мріємо та діємо» зрозуміли, як у цій соцмережі можна знайти роботу мрії.

Групова консультація на цю тему пройшла онлайн на платформі ZOOM 30 березня. Участь у ній взяли понад 50 молодих людей з різних областей України.

Своїм досвідом поділились кар’єрна консультантка Career Hub Анастасія Якименко і кар’єрний консультант Career Hub Богдан Козиренко. Вони розповіли, у чому користь професійної спільноти LinkedIn, як оптимізувати профіль і шукати вакансії через LinkedIn, що писати рекрутер/кам і як влаштуватися на роботу мрії за допомогою цієї соцмережі.

Три поради, як зробити LinkedIn дієвим інструментом для пошуку роботи

Кар’єрна консультантка Анастасія Якименко наголосила на трьох найважливіших блоках інформації у профілі LinkedIn:

  1. фото, ім’я та прізвище (фото бажане в діловому стилі на нейтральному тлі, ім’я та прізвище слід писати, як у резюме)
  2. headline – рядок під ім’ям та прізвищем, який має зрозуміло пояснювати, хто ви і чим займаєтеся, вам дається на це 120 знаків.
  3. summary (About) – короткий зміст вашого резюме, який повинен відповісти на 2 питання: хто ви? чому варто познайомитися з вами ближче?

Кар’єрний конультант Богдан Козиренко радить зробити пост з прикріпленим резюме, якщо ви шукаєте роботу, і розширювати власну мережу контактів у цій соцмережі. Тоді рекрутер/ки зможуть відразу ознайомитися з вашим досвідом, коли додадуть вас у LinkedIn. «Головна відмінність профілю LinkedIn від резюме – ви можете не тільки показати досвід роботи, але й продемонструвати підтвердження того, як саме ви працювали, свої сильні сторони. Просіть рекомендації у колишніх керівників, колег. Якщо ви студент/ка, то у викладачів, кураторів, учасників групових завдань і т.д.» – радить Богдан Козиренко.

LinkedIn найактуальніший для пошуку роботи в таких галузях, як IT, маркетинг та реклама, фінанси, дизайн і HR.

На практичній частині консультації експерт та експертка проаналізували в режимі реального часу профілі в LinkedIn учасниці та учасника, які зголосились на «прожарку» свого акаунту. Завдяки цьому вони отримали зворотний зв’язок, який допоможе покращити свій профіль.

Нагадаємо, що відкрита реєстрація на безкоштовні індивідуальні консультації для молоді з питань професійного самовизначення та планування кар’єри від консультантів/ок Career Hub.

Організаторами консультацій є Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» у межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Партнером є Міністерство молоді та спорту України.

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X