На груповій консультації дізнались, як поєднувати декретну відпустку та кар’єру

Учасниці групової консультації «Декрет і кар’єра: як поєднати непоєднуване» від Career Hub і програми «Мріємо та діємо» почули про кар’єрні можливості після декрету та дізналися, як використовувати час декретної відпустки із користю.

Групова консультація пройшла онлайн на платформі ZOOM 11 травня. Допомагала учасницям розібратися із темою кар’єрна консультантка Career Hub Владлена Терещенко.

“Безперечно, декрет, це великі зміни в житті людини, втім, цей період можна використовувати з користю для себе та свого розвитку”, – зазначила експертка і дала кілька порад.

Можливості для людини в декреті

  • присвятити час поглибленому навчанню
  • перейти на онлайн роботу із гнучким графіком
  • перейти у фріланс, якщо дозволяє спеціалізація
  • спробувати себе у новій справі після декрету
  • створити власну справу

Як підготуватись до роботи після декрету

  1. Заздалегідь вирішити питання, з ким залишиться дитина на час вашої відсутності (бабуся, дитячий садок, няня)
  2. Запланувати час для вирішення сімейних питань
  3. Частіше спілкуватися із друзями, колегами, щоб швидше адаптуватись до нового ритму життя після декрету
  4. Пройти додаткове навчання, щоб більш впевнено почуватись на роботі
  5. Прописати різні варіанти розвитку подій, які можуть виникнути неочікувано

Нагадаємо, що відкрита реєстрація на безкоштовні індивідуальні консультації для молоді з питань професійного самовизначення та планування кар’єри від консультантів/ок Career Hub.

Організаторами консультацій є Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» у межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Партнером є Міністерство молоді та спорту України.

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X