На тренінгу молодь пройшла тестові співбесіди з HR українських компаній

Учасники та учасниці другої частини тренінгу «Як знайти роботу мрії: вдалі резюме та співбесіда» пройшли тестові співбесіди з HR-експертками провідних українських компаній. Онлайн-тренінг для молоді організували 19 лютого Career Hub і програма «Мріємо та діємо» на платформі Zoom.

Відбір на другий онлайн-тренінг відбувся серед учасників та учасниць першої частини тренінгу «Як знайти роботу мрії», які надіслали своє резюме з урахуванням отриманих рекомендацій. Можливість попрактикуватись у мистецтві вдалої співбесіди з HR-профі отримали 20 молодих людей з різних міст України: Києва, Львова, Луцька, Маріуполя, Конотопа, Костополя та ін.

На тренінгу молоді люди дізнались, як зробити свою співбесіду вдалою, від кар’єрної консультантки, хедхантерки та коуча Віри Проценко. Теоретична частина тренінгу транслювалась на Facebook-сторінці Career Hub.

Практичну частину тренінгу про співбесіду проводили в групах HR-фахівчині з провідних українських компаній:

  • Тетяна Бегебко, відома експертка з проведення співбесіди та складання резюме з UKRSIBBANK
  • Марія Пилипенко, менеджерка з підбору персоналу Райффайзен Банк Аваль
  • Євгенія Тереховська, старша бзінес-партнерка з питань персоналу компанії lifecell
  • Олена Скиба, директорка департаменту управління персоналом KredoBank
  • Ксенія Дубрівна, менеджерка з персоналу Східного регіону Reikartz Hotel Group.

Наприкінці тренінгу ми поділились інформацією про можливості кар’єрного розвитку Career Hub і програми «Мріємо та діємо»:

  1. «Карти професій» про 8 професійних сфер, навички і кар’єру для школярів, студентів, вчителів і батьків та інші профорієнтаційні публікації
  2. Skills Lab – програма з розвитку навичок молоді для успішного працевлаштування і онлайн-курс «Skills Lab: Успішна кар’єра»
  3. Каталог кар’єрних можливостей для молоді work.careerhub.in.ua
  4. Безкоштовні кар’єрні консультації
  5. Форуми, тренінги та вебінари (стежте за анонсами в наших соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram).

Нагадаємо, 25 лютого відбудеться онлайн-тренінг для молоді на тему «Автостопом по кар’єрі в банківській сфері».

Організаторами онлайн-тренінгів є Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується IREX разом з Центром «Розвиток КСВ». Партнером є Міністерство молоді та спорту України. Медіапартнером тренінгу є журнал для підлітків «Однокласник».

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ» з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X