Національна конференція з планування кар’єри

31 травня, Київ – Центр «Розвиток КСВ» та Career Hub провели Національну конференцію з планування кар’єри для 50 переможців конкурсу есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток». Конкурс проходив в рамках проекту «Моя кар’єра в Україні», що мав на меті показати молодому поколінню можливий шлях розвитку кар’єри та надихнути їх свідомо обирати майбутню професію. Партнер проекту – Перший Український Міжнародний Банк.

Конкурс есе проводився з 15 січня по 2 березня 2018 р. та зібрав понад 1400 есе з 23 регіонів України. Десятикласники з усієї країни мали змогу висловити власні погляди на своє професійне майбутнє.

В рамках конкурсу відбулось 5 регіональних зустрічей з 250 фіналістами з усієї України, серед яких було відібрано 50 переможців, що стали учасниками Національної конференції з планування кар’єри.

Програма Національної конференції з планування кар’єри була дуже насиченою, учасники відвідали майстер-клас «Світ інформації: довіряй або перевіряй» від ведучої ТСН. Ніч на 1+1 Юлії Бориско, особисто познайомилися із заступником Міністра молоді та спорту Олександром Яремою, який розвіяв міфи про роботу в державному секторі.

В рамках мотиваційної дискусії «Я не боюсь помилок: невдачі, за які я вдячний» Сергій Черненко, голова правління ПУМБ,  зазначив: «Невдачі бувають у кожного, все залежить від вашого ставлення до проблеми. Не важлива кількість падінь, важливо скільки разів ви змогли піднятись».  Олена Жиліч, віце-президент компанії Miratech, порадила відноситись до труднощів, як до можливостей, адже саме тоді ви побачите, що невдач не існує. Ведучий Першого Національного телеканалу Тімур Мірошниченко розповів, як серйозна помилка в ефірі зробила його улюбленцем усієї України. Євгеній Бондаренко, директор академії D.TEK навчив учасників ставити цілі, які надихають діяти  та порадив невпинно працювати нд собою і  йти до чіткої мети.

Вже 1 червня автори найкращих есе провели день у Міністерстві освіти і науки і Міністерстві молоді та спорту України, в компаніях ПУМБ, 1+1, МАУ, D.TEK, відвідали з екскурсією Інститут серця, Projector, Національну  поліцію України, особисто зустрілися з директором видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га» Іваном Малковичем, перекладачем Віктором Морозовим, режисеркою Марисею Нікітюк та іншими успішними українцями.

Всеукраїнський конкурс есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток» вже третій рік поспіль здійснює мрії школярів. В 2018 році ми отримали рекордну кількість заявок – понад 1400 десятикласників з усієї України  написали есе на задану тему. Отриманий результат просто вражає та доводить, що молоді цікавиться профорієнтаційними проектами та бажають свідомо обирати майбутню професію!

***

Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні з відповідального ведення бізнесу та розвитку корпоративної соціальної відповідальності в Україні. Пріоритети Центру «Розвиток КСВ» – КСВ в конфліктні часи, бізнес і університети, соціальна відповідальність державних органів влади і державних компаній. Детальніше: (044) 292 02 48, www.csr-ukraine.org

ПУМБ (Перший Український Міжнародний Банк) – це великий і надійний приватний банк, який прагне бути фінансовим радником і помічником як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, передбачає їхні очікування і потреби, а також пропонує ефективні рішення. ПУМБ входить в десятку найбільших банків України за ключовими фінансовими показниками. Детальніше: www.pumb.ua

Career Hub – експертна платформа Центру “Розвиток КСВ” з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Серед основних напрямів діяльності: створення буклетів та уроків про кар’єру для школярів, Український пакт заради молоді-2020 та надихаючі проекти для школярів на тему планування кар’єри. Детальніше: www.careerhub.in.ua

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X