Надихали та вчили творити: як пройшла зустріч представників/ць креативної сфери із підлітками

11 травня українські школярі та школярки зустрілись із фахівцями та фахівчинями креативної індустрії. Це вже третя зустріч у межах всеукраїнського проєкту «Моя кар’єра в Україні», який організовує Центр «Розвиток КСВ» спільно з Career Hub та банком ПУМБ. В кар’єрній зустрічі взяли участь дизайнерка, архітектор, арт-менеджерка, продюсер та візуалізатор.

«Найважливіше в цьому проєкті те, що учасники/ці можуть бути відкриті до нового досвіду та до нових ідей. Саме тому ми запрошуємо підлітків на зустрічі, де розповідають про різні сфери. За новітніми трендами – майбутні професії якраз лежать на перетині різних сфер», – Тарас Деркач, керівник платформи Career Hub.

«Креативність – важлива компетенція в сучасному світі. Щоб покращувати світ навколо себе, потрібно вміти дивитися нестандартно на звичайні речі та створювати нове», – Тетяна Колесник, КСВ-менеджерка ПУМБ.

91 учасник та учасниця приєдналися до кар’єрної зустрічі з креативної сфери. Представники/ці креативної індустрії поділилися своїми знаннями, досвідом та помилками, яких припускалися на своєму кар’єрному шляху.

«Не женіться за яскравою картинкою і ефектами, відеоролик в першу чергу має викликати емоцію. Сучасні прийоми зйомки повинні стати інструментом для розкриття історій», – СЕО TV CREATIVE Богдан Мяновський.

«Візуалізація допомагає впоратися з великим потоком інформації та стресом. А ще допомагає вчитися виділяти головні речі і легко доносити інформацію до інших людей простою мовою», – засновник ARTSCRIBE UNIVERSITY Ігор Заболотний.

«Ті, хто має унікальний бізнес та дійсно горить своєю справою – точно подолає усі труднощі та конкурентів. Якщо ваші ідеї копіюють – сприймайте це як комплімент та визнання того, що ви рухаєтесь у правильному напрямку», – дизайнерка одягу та засновниця бренду одягу 7/11 Seven Eleven Юлія Ісай.

Підлітки дізнались, як розвивати свої таланти на основі власних помилок та успіхів, та чому завжди потрібно бути гнучким і постійно відстоювати свої ідеї.

Нагадаємо, що після серії кар’єрних зустрічей планується фінальна конференція. Лише 30 найактивніших підлітків потраплять на зустріч до Києва та проведуть один день зі своїми кумирами – керівниками і керівницями підприємств, міжнародних організацій, державних органів влади, а також виграють корисні подарунки від організаторів!

Нещодавно відбулись також кар’єрні зустрічі з медичної сфери та сфери послуг.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). 

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. 

ПУМБ (Перший Український Міжнародний Банк) – це великий і надійний приватний банк, який прагне бути фінансовим радником і помічником як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, передбачає їхні очікування і потреби, а також пропонує ефективні рішення. ПУМБ входить в десятку найбільших банків України за ключовими фінансовими показниками. 

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X