Реєструйся на проведення «Найбільшого уроку у світі»

«Найбільший урок у світі» — це всесвітня ініціатива спрямована на ознайомлення дітей із Цілями сталого розвитку. Цьогоріч подія, що відбудеться в Україні, буде присвячена поширенню знань про зміни клімату. Глобальний соціальний проєкт від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) реалізовує молодіжна організація AIESEC в Україні.

У чому суть ініціативи?

Молодь, що цікавиться екологічними проблемами та прагне змінювати ситуацію в країні, може долучитися, ставши амбасадором, та провести онлайн уроки для школярів на тему пом‘якшення негативних наслідків змін клімату.

«Найбільший урок у світі» проходитиме у 22 областях України.

Як це відбуватиметься?

17-18 квітня відбудеться онлайн-конференція, на якій експерти підготують амбасадорів до проведення уроку та ознайомлять молодь, як саме кожна людина може боротися зі змінами клімату.

Протягом 19-23 квітня (приурочено до дня Землі 22 квітня) амбасадори проведуть урок дітям та розвинуть свої навички soft skills і public speaking, а також отримають відповідні сертифікати.

«Найбільший урок у світі» об’єднує небайдужих молодих українців, які прагнуть діяти. Реєструйся за посиланням http://bit.ly/wll_ua  та ставай рушієм позитивних змін в Україні.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X